• Lord of the Rings - Fellowship of the Ring LotR
Lord of the Rings - Fellowship of the Ring LotR

Lord of the Rings - Fellowship of the Ring LotR

101,62 zł
Ilość
wysyłka 7-10 dni roboczych

opis produktu:

Lord of the Rings - Fellowship of the Ring LotR

To właśnie w Rivendell Frodo podjął decyzję, by zanieść Pierścień do Mordoru i wrzucić go w ogień Góry Przeznaczenia, kładąc w ten sposób kres jego mocy na wieki. Wraz z nim wyruszyło ośmiu towarzyszy, których wspólnie nazwano "Drużyną Pierścienia".

Ten wieloczęściowy plastikowy zestaw do gry "Drużyna Pierścienia" zawiera dziewięć wspaniale wyrzeźbionych plastikowych figurek - Gandalfa Szarego, Aragorna, Legolasa, Gimlego, Boromira oraz hobbitów Froda, Sama, Merry'ego i Pippina - a także jeden znacznik Pierścienia. Każda z tych figurek jest gotowa do walki - z mieczami, toporami, kijami, a nawet solidną patelnią w ręku i gotowa do uderzenia na wroga. Te niezwykle dynamiczne modele z serii The Fellowship of the Ring, ubrane w rozmaite stroje, od eleganckich, powiewających peleryn po solidne kolczugi, będą doskonałym uzupełnieniem każdej kolekcji Władcy Pierścieni.

W opakowaniu znajdziesz :

  • 9 wieloczęściowych plastikowych modeli Citadel do samodzielnego montażu
  • Komplet okrągłych podstawek do modeli
  • Zestaw idealnie nadaje się do rozpoczęcia budowy nowej kolekcji lub dodania do już posiadanej.

Produkt nowy, w folii, renomowanej firmy Games Workshop.

Modele są wykonane z plastiku lub metalu , wymagają samodzielnego złożenia i pomalowania. Pudełko nie zawiera kleju, farbek, pędzelków i widocznych na wizualizacji elementów terenu. Te elementy kupisz u nas oddzielnie.0000009074

Podobne produkty: