• Nowy

Warhammer 40000 Prophecy of the Wolf

406,50 zł
Ilość
wysyłka 5 dni roboczych

opis produktu:

Warhammer 40000 Prophecy of the Wolf

Rozegraj jeden z najbardziej epickich pojedynków w historii Warhammer 40.000 , Space Wolves stoczą kolejny bój z Orkami ! Prophecy of the Wolf to test przebiegłości, wściekłości i brutalności po obu stronach barykady ale także starcie Ragnara Blackmane'a i Ghazghkull Thraka. Obydwaj wracają do akcji i są silniejsi niż kiedykolwiek wcześniej.

Startowy  zestaw figurek Prophecy of Wolf jest idealnym sposobem na rozpoczęcie zabawy z nową armią świata Warhammer 40000 lub jako rozszerzenie posiadanych jednostek.

W pudełku znajdziesz :

 • 23 modele Citadel do samodzielnego montażu, w tym :
  - Ragnar Blackmane
  - 10x Infiltrators/Incursors
  - Ghazghkull Thraka
  - Makari
  - 5x Ork Nobz
  - 3x Ork Meganobz
  - 1x Grot Oiler
  - 1x Ammo Runt

  - Ghazghkull Thraka
  - Makari
  - 5x Ork Nobz
  - 3x Ork Meganobz
  - 1x Grot Oiler
  - 1x Ammo Runt
 • całkowicie nowe miniatury, które dostępne są tylko w tym zestawie.
 • podręcznik z zasadami do gry w języku angielskim

32 stronicowy Prophecy of the Wolf campaign book jest twoim przewodnikiem po wydarzeniach, które doprowadziły do pojedynku pomiędzy Ragnarem Blackmane'm a Ghazghkull Thraka oraz tym co wydarzyło się w jego następstwie. Dodatkowe zasady zawarte w publikacji dają ci arkusze danych dla wszystkich jednostek dostępnych w zestawie wraz z ich zdolnościami i umiejętnościami aby w pełni opanować pełny potencjał Twojej bandy. Zestaw misji pozwala na grę w mini-kampanię, która jest idealna dla tych graczy którzy chcą przeżyć wieczór pełen emocjonującej rozgrywki z przyjacielem.

Produkt nowy, w folii, renomowanej firmy Games Workshop.

Modele są wykonane z plastiku lub metalu , wymagają samodzielnego złożenia i pomalowania. Pudełko nie zawiera kleju, farbek, pędzelków i widocznych na wizualizacji elementów terenu. Te elementy kupisz u nas oddzielnie.

0000012325