Dark Angels: Combat Patrol

325,20 zł
Ilość
Wysyłka 2-3 dni robocze.

opis produktu:

Dark Angels: Combat Patrol

Mroczne Anioły są uważane za jeden z najpotężniejszych zakonów z Space Marines. Byli pierwszym legionem z 20, które zostały stworzone podczas 30-tego Millenium. Pomimo tego, że zapewniają całkowitą wierność Imperatorowi, ich działania i tajne cele czasami wydają się być sprzeczne z deklarowaną lojalnością. Mroczne Anioły ponad wszystko starają się odpokutować za starożytną zbrodnię zdrady popełnioną ponad 10 000 lat temu przeciwko Imperatorowi i jego zaufaniu w czasach Wielkiej Krucjaty i Herezji Horusa. Synowie Lwa są dumną kapitułą, z tradycjami i rytuałami sięgającymi najwcześniejszych dni Imperium Człowieka. Teraz ponownie są gotowi podjąć się poszukiwania Upadłych w najodleglejszych zakątkach Galaktyki.

Dark Angels: Combat Patrol to cała armia w jednym pudełku. Każdy zestaw zawiera kompletną  jednostkę o wartości 500 punktów. Combat Patrol doskonale nadaje się na początek kolekcji dla nowej armii Warhammer 40.000.

W opakowaniu znajdziesz :

  • 10 wieloczęściowych plastikowych modeli Citadel do samodzielnego montażu : Primaris Chaplain, Redemptor Dreadnought, Inceptors, oraz Intercessors
  • Komplet okrągłych podstawek do modeli
  • Komplet zaprojektowany dla sił przeznaczonych do użycia w małych grach Warhammer 40,000
  • Zestaw idealnie nadaje się do rozpoczęcia budowy nowej kolekcji lub dodania do już posiadanej armii

Produkt nowy, w folii, renomowanej firmy Games Workshop.

Modele są wykonane z plastiku lub metalu , wymagają samodzielnego złożenia i pomalowania. Pudełko nie zawiera kleju, farbek, pędzelków i widocznych na wizualizacji elementów terenu. Te elementy kupisz u nas oddzielnie.

Podobne produkty: