• Nowy

Farba Vallejo Model Air Color 71122 US Desert Armour 686

6,91 zł
Ilość

opis produktu:

Farba Vallejo Model Air Color 71122 US Desert Armour 686

Matowe farby akrylowe, na bazie wody, specjalnie opracowane do malowania aerografem. Gama kolorów Model Air zawiera najpełniejszy wybór kolorów militarnych używanych w najnowszej historii, w tym kolory z okresu I, II wojny światowej i do czasów obecnych. Każdy kolor jest oparty na szeroko zakrojonych badaniach ekspertów na temat istniejących i wcześniejszych referencji wojskowych, aby zapewnić modelarzowi najwyższą możliwą dokładność historyczną.

Model Air jest stosowany bezpośrednio lub rozcieńczony rozcieńczalnikiem Vallejo Airbrush Thinner lub Flow Improver. Zaleca się najpierw zagruntować powierzchnię, a następnie nałożyć Model Air w kilku warstwach. Kolory wysychają bardzo szybko i tworzą jednorodną warstwę lakieru o niezwykłej odporności, przy jednoczesnym zachowaniu nawet najmniejszych szczegółów modelu. Do malowania aerografem tych kolorów zalecane jest ciśnienie sprężonego powietrza 15 - 20 PSI lub 0,5 do 1 kg. Model Air można oczywiście również nakładać pędzlem. W celu prawidłowej konserwacji aerografu zalecamy użycie środka czyszczącego Vallejo Airbrush Cleaner.

  • Bezpieczeństwo: Model Air nie jest łatwopalny i nie zawiera rozpuszczalników

  • Opakowanie: Model Air jest prezentowany w butelkach po 17 ml./0,57 fl.oz. z zakraplaczem. Takie opakowanie zapobiega parowaniu i wysychaniu farby w pojemniku, dzięki czemu można ją stosować w minimalnych ilościach i konserwować przez długi czas.