• Nowy

Farba Vallejo Model Air Color 71121 Light Gull Grey

6,91 zł
Ilość

opis produktu:

Farba Vallejo Model Air Color 71121 Light Gull Grey

Matowe farby akrylowe, na bazie wody, specjalnie opracowane do malowania aerografem. Gama kolorów Model Air zawiera najpełniejszy wybór kolorów militarnych używanych w najnowszej historii, w tym kolory z okresu I, II wojny światowej i do czasów obecnych. Każdy kolor jest oparty na szeroko zakrojonych badaniach ekspertów na temat istniejących i wcześniejszych referencji wojskowych, aby zapewnić modelarzowi najwyższą możliwą dokładność historyczną.

Model Air jest stosowany bezpośrednio lub rozcieńczony rozcieńczalnikiem Vallejo Airbrush Thinner lub Flow Improver. Zaleca się najpierw zagruntować powierzchnię, a następnie nałożyć Model Air w kilku warstwach. Kolory wysychają bardzo szybko i tworzą jednorodną warstwę lakieru o niezwykłej odporności, przy jednoczesnym zachowaniu nawet najmniejszych szczegółów modelu. Do malowania aerografem tych kolorów zalecane jest ciśnienie sprężonego powietrza 15 - 20 PSI lub 0,5 do 1 kg. Model Air można oczywiście również nakładać pędzlem. W celu prawidłowej konserwacji aerografu zalecamy użycie środka czyszczącego Vallejo Airbrush Cleaner.

  • Bezpieczeństwo: Model Air nie jest łatwopalny i nie zawiera rozpuszczalników

  • Opakowanie: Model Air jest prezentowany w butelkach po 17 ml./0,57 fl.oz. z zakraplaczem. Takie opakowanie zapobiega parowaniu i wysychaniu farby w pojemniku, dzięki czemu można ją stosować w minimalnych ilościach i konserwować przez długi czas.