Middle-earth Strategy Battle Game: The Lord of The Rings - Battle of Osgiliath

425,20 zł
Ilość
wysyłka 5-7 dni roboczych

opis produktu:

Middle-earth Strategy Battle Game: The Lord of The Rings - Battle of Osgiliath

Odtwórz epicką bitwę między siłami Gondoru i Mordoru, dzięki niesamowitemu nowemu zestawowi startowemu do Middle-earth Strategy Battle Game! Czy zdołasz utrzymać to starożytne miasto dla sił Dobra, czy też upomnisz się o nie w imię Saurona?

Bitwa o Osgiliath w Wojnie o Pierścień miała miejsce pod zrujnowanym miastem 12 marca TA 3019 roku, na krótko przed oblężeniem Gondoru. Miesiące wcześniej orkowie ze wschodniego Osgiliath potajemnie budowali ogromne ilości łodzi i tratw, a dodatkowo zasileni posiłkami z Haradu przepłynęli rzekę Anduin na pozycje Gondoru na drugim brzegu. Po ciężkich walkach garnizon pod wodzą Faramira i jego oddziały zostały zmuszone do ucieczki, najpierw do Rammas Echor, która utrzymała się przez dzień, a następnie do samego Minas Tirith.

Jedna trzecia wojsk Faramira została stracona, a on sam został ciężko ranny podczas odwrotu, gdy przeszyła go zatruta strzała Southronu. Poważniejszych zniszczeń dokonał Czarny Oddech Nazgûli. Gdy było już pewne, że odwrót zakończy się klęską, rycerze Dol Amroth, pod wodzą Imrahila, zainicjowali wypad z Minas Tirith, a ocalały garnizon bezpiecznie dotarł do białego miasta.

W opakowaniu znajdziesz :

  • 54 wieloczęściowe plastikowe modele Citadel do samodzielnego montażu, w tym w tym Faramira, Madrila, Damroda, Gothmoga i Gothmoga na Wargu. Bohaterom towarzyszy 12 Wojowników z Minas Tirith, 12 Strażników z Gondoru, 24 Orków z Morannon oraz Troll z Mordoru.
  • Komplet podstawek do miniatur
  • Dwa zestawy Ruin Gondoru, dzięki którym możesz stworzyć własne pole bitwy Osgiliath
  • Zzaktualizowany podręcznik zasad
  • Książeczka zawierająca profile gry dla figurek i scenariuszy
  • Kości do gry oraz miarka
  • Zestaw idealnie nadaje się do rozpoczęcia budowy nowej kolekcji lub dodania do już posiadanej armii

Produkt nowy, w folii, renomowanej firmy Games Workshop.

Modele są wykonane z plastiku lub metalu , wymagają samodzielnego złożenia i pomalowania. Pudełko nie zawiera kleju, farbek, pędzelków i widocznych na wizualizacji elementów terenu. Te elementy kupisz u nas oddzielnie.

Planowana data premiery 20 grudnia 2022!

Podobne produkty: