Middle-earth Strategy Battle Game: Mordor Battlehost

186,18 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

opis produktu:

Middle-earth Strategy Battle Game: Mordor Battlehost

Witch-King z Angmaru to pierwszy i najpotężniejszy z Upiorów Pierścienia, najważniejszy sługa Saurona, oraz dowódca jego armii. Przywódca Nazguli i najwierniejszy z wiernych sługów ciemności powraca ! Bez przerwy poszukuje pierścienia i fanatycznie wypełniają rozkazu swojego pana.

Orkowie to najohydniejsze stworzenia, jakie chodziły po Śródziemiu. To potwory o złym sercu, które cieszą się z rzezi i zniszczenia, podczas gdy Wargowie to gigantyczne, złe wilki - niebezpieczne stworzenia o przebiegłej inteligencji.

Odzyskaj Jedyny Pierścień dla Mrocznego Władcy z zastępem bojowym Mordoru, dowodzonym przez potężnego Witch-kinga z Angmaru, wspieranego przez hordy Orków oraz szybkich i śmiertelnie niebezpiecznych Jeźdźców na Wargach.

W opakowaniu znajdziesz :

  • 32 wieloczęściowych plastikowych modeli Citadel do samodzielnego montażu, w tym Witch Kinga z Angmaru (na koniu i pieszo), 24 Orków z Mordoru i sześciu Jeźdźców na Wargach.
  • Komplet podstawek do miniatur
  • Zestaw idealnie nadaje się do rozpoczęcia budowy nowej kolekcji lub dodania do już posiadanej armii

Produkt nowy, w folii, renomowanej firmy Games Workshop.

Modele są wykonane z plastiku lub metalu , wymagają samodzielnego złożenia i pomalowania. Pudełko nie zawiera kleju, farbek, pędzelków i widocznych na wizualizacji elementów terenu. Te elementy kupisz u nas oddzielnie.

Podobne produkty: