Who Wants to Be a Millionaire? Xbox One/Series X

126,01 zł
Ilość
wysyłka 5 dni roboczych

opis produktu:

Who Wants to Be a Millionaire? Xbox One/Series X

Wystaw swoją ogólną wiedzę na próbę w  w grze opartej na kultowym teleturnieju quizowym "Who Wants to Be a Millionaire? " w którym uczestnicy odpowiadają na serię pytań, by wygrać upragniony milion.

Zbierz całą swoją wiedzę i zgarnij jackpota, unikając przy tym wszystkich podstępnych pytań, które staną przed tobąw trakcie rozgrywki! W grze umieszczono pytania z 6 krajów. Każdy z własnym zestawem i serią 2.000 dedykowanych pytań z Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii, Włoch, Francji i Niemiec! Gracz musi odpowiedzieć na 15 pytań z różnych dziedzin, by stać się tytułowym milionerem. W każdym przypadku ma do wyboru cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest poprawna. Zgodnie z tradycją popularnego programu telewizyjnego, można skorzystać z kół ratunkowych w postaci 50/50, telefonu do przyjaciela, pomocy publiczności i zmiany pytania.

Cechy gry :

  • Tryb rodzinny - został stworzony specjalnie z pytaniami dostosowanymi do potrzeb i możliwości dzieci, aby gracze mogli bawić się w rodzinę, bez względu na wiek.
  • Tryb kooperatywny - połączcie siły z maksymalnie 3 innymi zawodnikami i razem dajcie właściwą odpowiedź
  • Tryb Free-For-All - odpowiedz na najwięcej pytań z rzędu aby zdobyć punkty bonusowe: ten, który na końcu zdobędzie największą ilość punktów, wygra!
  • Tryb Battle Royale - porównaj swoją ogólną wiedzę z nawet 99 graczami online.

Gra nowa, w folii.

Język: angielski
Gatunek: quiz , symulacja teleturnieju
PEGI: 3

Podobne produkty: