SIMCITY (PC)

64,96 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


opis produktu:

Gra nowa, w folii.

Wersja językowa: angielska (okładka europejska)
Gatunek: symulacja
Kategoria wiekowa: 7+

Najlepsza symulacja miasta, gra SimCity powraca!

Po 10 latach przerwy studio Maxis (twórcy serii SimCity i The Sims) wyda nową grę z legendarnej serii.

Gra SimCity, najpopularniejsza symulacja miasta, powróci po 10 latach. Buduj i zarządzaj miastem, graj ze znajomymi łącząc miasta w świat, w którym każda podjęta przez Ciebie decyzja ma znaczenie.

Konstrukcja najnowszej części SimCity oparta jest na zaawansowanym silniku symulacji, GlassBox. Dzięki niemu każda decyzja ma realny wpływ na tworzone przez graczy miasta i życie Simów. Jeśli na przykład zdecydujesz się zainwestować w przemysł ciężki, to w konsekwencji Twoja gospodarka będzie szybko rosła. Stanie się to jednak kosztem środowiska i zdrowia Simów. Wdrażanie ekologicznych technologii to większy komfort życia mieszkańców, jednak może wzrosnąć bezrobocie i podatki. 

W SimCity istotny będzie tryb gry wieloosobowej. Grając ze znajomymi, będziesz mógł rozwiązywać globalne problemy, wysyłać promy kosmiczne na misje lub wznosić budynki na miarę cudów świata. Niech Twoje miasto znajdzie się na liście najbogatszych, najbrudniejszych lub najszczęśliwszych miejsc na świecie.


Cechy gry:

  • Zbuduj świat. Twórz miasta i całe sieci miast i zarządzaj nimi
  • Simowie mają coś do powiedzenia. Mieszkańcy zabierają głos w sprawach miasta. Czy posłuchasz ludzi czy nadużyjesz władzy dla sławy i pieniędzy?
  • Specjalizacja miasta. Na co postawisz? Hazard, przemysł czy edukacja? A może coś zupełnie innego?
  • Multiplayer. Buduj z innymi graczami całe regiony. Wraz z przyjaciółmi podejmuj decyzje który mają wpływ na świat SimCity
  • Silnik GlassBox. Rewolucyjna technologia symulacji, która daje władzę nad życiem Simów, pozwala na zarządzanie miastem na wielu poziomach oraz wieloma miastami na raz
Wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows XP, Vista lub 7
Procesor: AMD Athlon 64 X2 4000+ lub Intel Core 2 Duo (2,0 GHz)
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: Radeon HD 2x00, GeForce 7800 lub lepsza (256 MB, Shader Model 3.0)
Gra wymaga połączenia z Internetem oraz aktywacji w usłudze Origin


0000003226