• PS4 - Trailblazers
PS4 - Trailblazers

PS4 - Trailblazers

2018-09-21
92,68 zł
Ilość

opis produktu:

      Trailblazers to nowa kooperatywna tytuł wyścigowa z innowacyjną mechaniką na torze: pomaluj tor, dopasuj kolor i pracuj jako zespół, aby wygrać.
 
 
      Gracze mogą doświadczyć niesamowitej, szybkiej akcji z maksymalnie sześcioma graczami online lub lokalnie za pośrednictwem podzielonego ekranu dla maksymalnie czterech lokalnych graczy z dodatkowymi rywalami online lub kontrolowanymi przez system gry. Trailblazers to audiowizualny szał retro-futurystycznego stylu.


 
      Gra rozgrywa się w zaprezentowanym świecie twórczego umysłu laureata nagrody BAFTA, Willa Miltona. Gracze ścigają się przez ekspansywne i wspaniałe trasy widokowe rozmieszczone w różnych miejscach, od górskich szczytów po bujne lasy i suche pustynne doliny. Pejzaże są urozmaicane przez efekty dźwiękowe dostarczane przez oficjalnie licencjonowaną ścieżkę dźwiękową z udziałem liderów gatunku Future Funk, w tym Get Up Up Skope, Bad King Kong autorstwa The Derevolutions oraz Dead Ringer A.Skillza.

      Cechy:

  • Większa niż dotychczas obsada kierowców, w tym ludzi, kosmitów i robotów.
  • Prowadź kilka różnych szybkich samochodów typu "hover", z których każdy ma unikalne statystyki i cechy wydajności.
  • Rozegraj serię unikalnych rozdziałów trybu pojedynczego gracza, podzielonego ekranu, lokalnego i internetowego trybu dla wielu graczy.
  • Doświadcz tętniącej życiem, licencjonowanej ścieżki dźwiękowej z niesamowitymi,  utworami funk-future.

2018-09-21