Two Point Hospital Switch

2020-02-25
113,81 zł
Ilość
wysyłka 5 dni roboczych

opis produktu:

Two Point Hospital Switch

Zaczynając od niczego, zaprojektuj tętniący życiem, wydajny szpital, którego celem jest poprawa życia nieszczęsnych mieszkańców hrabstwa Two Point.

W nietypowym i niezwykle interesującym świecie gry gracz jako ordynator szpitala, musi stawić czoła wielu codziennym i trudnym sytuacjom, a także podejmować się różnych wyzwań. Weryfikacji zostaną poddane rożne umiejętności gracza: będzie musiał sprawdzić się w budowaniu i planowaniu przestrzeni, sprawnym leczeniu oraz nieustannym doskonaleniu placówek. A to wszystko w najdziwniejszych możliwych warunkach. Prowadzenie imperium medycznego może być – w niektórych przypadkach wręcz dosłownie – śmierdzącą robotą. Żeby zdobyć przewagę nad konkurencją w hrabstwie Two Point ważne jest, by zapewnić swoim pracownikom możliwość rozwoju oraz umiejętnie radzić sobie z różnymi cechami ich charakteru. I nie martw się, jeśli nie uda ci się uratować każdego pacjenta: dozorcy – pogromcy duchów są gotowi do pomocy!

  • Buduj Twój wyjątkowy szpital i zaprojektuj go tak jak chcesz! Umieszczaj przedmioty dekoracyjne i poprawiaj samopoczucie pacjentów.
  • Kuracja - szereg bardzo nietypowych chorób, których nigdy wcześniej nie widziałeś.
  • Szkol swój personel, modernizuj maszyny, badaj nowe sposoby leczenia .
2020-02-25