• Wyprzedaż!
 • -110,00 zł
 • SŁUCHAWKI PRZEWODOWE TRITTON ARK 100 STEREO (PS4/NINTENDO SWITCH) - CZARNE
SŁUCHAWKI PRZEWODOWE TRITTON ARK 100 STEREO (PS4/NINTENDO SWITCH) - CZARNE

SŁUCHAWKI PRZEWODOWE TRITTON ARK 100 STEREO (PS4/NINTENDO SWITCH) - CZARNE

243,09 zł
133,09 zł Zniżka 110,00 zł
Ilość
Wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych.

opis produktu:

Podstawowe cechy produktu:

 • Kolor: czarne
 • Konstrukcja słuchawek: nauszne półotwarte
 • Pasmo przenoszenia: 20 ~ 20000 Hz
 • Mikrofon: tak
 • Łączność: przewodowa
 • Złącze: Minijack 3,5 mm - 1 szt.
 • Średnica membrany: 60 mm

NIESPOTYKANE WRAŻENIA AUDIO I ERGONOMIA

Unikalny, niespotykany wcześniej design słuchawek z serii ARK oparty o jedną krzywiznę był obszernie testowany i dopasowywany, aby mógł oferować perfekcyjne dopasowanie i kształt, zapewniające audio na najwyższym poziomie i niezwykły komfort użytkowania, nawet podczas długich sesji gamingowych. Komory akustyczne posiadają dyskretną regulacje, pozwalającą dopasować słuchawki do każdego rozmiaru głowy, jednocześnie nie zaburzając bryły obudowy jak w przypadku tradycyjnych sliderów.

R-DRIVE - PIONIERZY WIELOGŁOŚNIKOWEGO PRECYZYJNEGO AUDIO

Słuchawki ARK 100 wyposażone zostały łącznie w aż 4 wysokiej jakości przetworniki neodymowe. Obie komory akustyczne posiadają po dwa przetworniki o różnej wielkości. Większy, o średnicy 60mm, odpowiada za generowanie potężnego basu i średniego zakres czułości, podczas gdy drugi, o średnicy 10mm, odpowiada za dźwięki o wyższej częstotliwości.

KAMELEON - DYNAMICZNE REGULOWANE PODŚWIETLENIE LED

Spersonalizuj swoje słuchawki ARK używając zaawansowanej kontroli podświetlenia i jasności opartej o technologie działania akcelerometru. Po prostu przesuwaj i przechylaj specjalne pokrętło, aby znaleźć kolor odpowiadający Twoim preferencjom. Słuchawki oferują kilka trybów podświetlenia, które także możesz dostosować do swoich potrzeb: cycle (zmienianie się kolorów w określonej kolejności), beat (szybkie pulsowanie koloru, podobne do świateł dyskotekowych), breathe (przypomina ludzkie oddychanie, kolor na początku wyraźny z czasem zanika), random (zmienianie się kolorów w losowej kolejności), solid (stałe podświetlenie jednym kolorem).

3 TRYBY EQ

Słuchawki ARK 100 zostały zoptymalizowane dla graczy dlatego oferują trzy tryby ustawień audio

 • Optymalny – najbardziej zbalansowany dźwięk
 • Bass Boost – Wzmocniony bas który przeniesie Cię w sam środek walki. Każdy strzał czy wybuch będzie wstrząsającym przeżyciem.
 • Treble Boost – ustawienie dla zaawansowanych graczy którzy zawsze chcą mieć przewagę nad przeciwnikiem. Skupia się na dźwiękach otoczenia takich jak odgłosy kroków czy wystrzały.

SŁYSZYSZ TYLKO SWÓJ GŁOS

Ruchomy, wbudowany mikrofon idealnie rejestruje Twój głos. Możesz być teraz pewny, że inni gracze usłyszą tylko Twój głos, zawsze głośno i wyraźnie. System Selective Voice Monitoring (SVM) pozwala Ci słyszeć Twój własny głos, więc już nigdy nie zbudzisz swoich domowników głośnym okrzykiem podczas jednej z nocnych sesji gamingowych.

TRYB AKTYWNY I PASYWNY

Słuchawki ARK 100 mogą pracować w dwóch trybach - tradycyjnym pasywnym oraz aktywnym, w którym uruchamiane są wszystkie sprzętowe ulepszenia dźwięku. Wystarczy przesunąć przełącznik na obudowie słuchawek by cieszyć się pełnym spektrum audio.

0000007169