The Legend Of Zelda: Skyward Sword HD Switch

2021-07-16
203,24 zł
Ilość
wysyłka 2-3 dni robocze

opis produktu:

The Legend Of Zelda: Skyward Sword HD Switch

Doświadcz początków Master Sword w The Legend of Zelda: Skyward Sword HD na Nintendo Switch.

Klasyk, pierwotnie wydany na Nintendo Wii w 2011 roku, został zoptymalizowany pod kątem konsoli Nintendo Switch z płynniejszym sterowaniem ruchowym a także nowo dodanym schematem sterowania opartego na przyciskach.

W historii osadzonej na początku osi czasu The Legend of Zelda, Link podróżuje między światem ponad chmurami a wielką nieznaną poniżej w poszukiwaniu swojej przyjaciółki z dzieciństwa, Zeldy. Uzbrojony w swój niezawodny miecz i tarczę, w tej epickiej przygodzie Link zmierzy się z potężnymi wrogami, rozwiąże skomplikowane łamigłówki i wzbije się w przestworza na ogromnym ptaku zwanym Loftwing.

Grając z dwoma kontrolerami Joy-Con, stają się one Twoim mieczem i tarczą. Machnij prawym Joy-Con, aby Link zamachnął się mieczem w grze. Użyj lewego Joy-Conu i podniesie tarczę, blokując ataki wroga. Podobne fizyczne ruchy mogą być również zastosowane podczas korzystania z różnych narzędzi i przedmiotów, w tym dzierżenia łuku i strzał lub rzucania bomb.

Cechy gry :

  • Wyższa rozdzielczość - Grafika podniesiona do standardu HD
  • Korzystaj z intuicyjnego sterowania - Wykonuj wymachy i cięcia mieczem, aby przełamywać obronę przeciwnika.
  • Efektowna in wciagajaca walka na miecze - Link dopasowuje się do kąta każdego uderzenia, które wykonujesz za pomocą kontrolera Joy-Con, która opiera się na strategii i dokładności
    Płynna animacja dzięki większej mocy obliczeniowej - Ruch i sterowanie postacią jest teraz płynniejsze, dzięki większej mocy obliczeniowej i rozdzielczości grafiki HD systemu Nintendo Switch.
  • Nowe intuicyjne sterowanie - Kiedy grasz z dwoma kontrolerami Joy-Con, stają się one twoim mieczem i tarczą. Poruszaj prawym Joy-Conem, aby Link wymachiwał mieczem w grze, a lewym Joy-Conem podnoś tarczę, aby blokować ataki wrogów. Ruchy fizyczne takie jak te mogą być również wykorzystywane do korzystania z różnych narzędzi i przedmiotów, takich jak władanie łukiem i strzałami lub rzucanie bomb.
  • Po raz pierwszy możesz w tej przygodzie wykorzystać sterowanie oparte na przyciskach, co pozwala na granie w trybie przenośnym lub na konsoli Nintendo Switch Lite. Podczas korzystania z tego schematu sterowania możesz kontrolować miecz Linka, po prostu przechylając prawy drążek sterujący w wybranym kierunku.

Gra nowa, w folii.

Język: Angielski
Gatunek: Przygodowa, Akcja
Pegi: 12

Nintendo
2021-07-16

Podobne produkty: