• Nowy

Overcooked All You Can Eat Ps5

2020-11-24
146,33 zł
Ilość
wysyłka 2-3 dni robocze

opis produktu:

Overcooked All You Can Eat Ps5

Overcooked 2 to gra kooperacyjna dla 1-4 graczy, w której musisz serwować różne przepisy, w tym sushi, makarony, ciasta, hamburgery i burrito dla głodnych klientów w serii niekonwencjonalnych kuchni. Czy będzie to balon na gorące powietrze, magiczna szkoła czy nawet inna planeta zawsze musisz być gotowy na wszystko. Pracuj samodzielnie lub z maksymalnie trzema przyjaciółmi aby przygotować zamówienia, pokonując liczne przeszkody i trudności takie jak : ogień, zawalające się podłogi, przeciążeni i niezadowoleni kelnerzy i oczywiście klasyczny kuchenny problem z blatami roboczymi.

Cechy gry :

  • Możliwość gry maksymalnie dla 4 osób w trybie kooperacji.
  • Pracując w zespole, ty i twoi koledzy kucharze musicie przygotować, ugotować i obsłużyć szalone zamówienia i gotować w nietypowych miejscach.
  • Po raz pierwszy w historii, multiplayer online został w pełni zintegrowany z Overcooked! Odwiedź ponownie swoje ulubione kuchnie z pierwszej części gry.
  • Cross Platform Multiplayer - Ciesz się chaosem gotowania z wszystkimi swoimi przyjaciółmi, korzystając z cross platform multiplayer i czatu głosowego.
  • Wizualna Uczta - Obie gry zostały przeniesione na następny poziom z olśniewającą, ulepszoną oprawą wizualną w 4K.
  • Tasty New Content - nowe poziomy, nowi szefowie kuchni i nowy chaos - wszystko to na wyłączność Overcooked! All You Can Eat.
  • Wiele nowych trybów - gracze mogą korzystać z trybów kampanii, przetrwania i treningu, a także z nowych trybów pomocy. Tryb asystenta oferuje szereg opcji, które pozwalają na mniej szaloną grę, w tym wolniejszy czas oczekiwania na przepis, zwiększone liczniki rundy i możliwość pominięcia poziomów.

Gra nowa, w folii.

Język: angielski
Gatunek: akcja, zręcznościowa
PEGI: 3

2020-11-24

Podobne produkty:

NBA 2K21 Ps5

NBA 2K21 Ps5

Cena 268,28 zł
wysyłka 2-3 dni robocze
Far Cry 6 PS5

Far Cry 6 PS5

Cena 203,24 zł
wysyłka 2-3 dni robocze