• Nowy

It Takes Two Ps4

2021-03-26
130,07 zł
Ilość
wysyłka 5 dni roboczych

opis produktu:

It Takes Two Ps4

Prosto od mistrzów z wielokrotnie nagradzanego studia Hazelight trafia w nasze ręce nowa znakomita produkcja. Twórcy hitu A Way Out i liderzy branży gier kooperacyjnych proponują nową, cudowną przygodę w której tylko jedno jest pewne... razem jest nam lepiej grać i wygrywać !

It Takes Two to nowa kooperacyjna przygoda osadzona w magicznym świecie. Zagraj jako skonfliktowana para młodych ludzi :Cody i May,  zamienionych w lalki przez magiczne zaklęcie. Uwięzieni w fantastycznym świecie, niechętnie stawiają czoła wyzwaniu, jakim jest uratowanie ich rozbitego związku przez miłosnego guru Suave'a, dr Hakima. Ogromna różnorodność wyzwań stoi pomiędzy nimi a ich powrotem do normalności.

Cechy gry :

  • Perfekcyjna Kooperacja - Jako Cody i May, wyrusz w szaloną podróż stworzoną wyłącznie dla dwojga graczy w kooperacji na kanapie lub w wersji online.
  • Odkrywaj nowe możliwości -Opanuj unikalne i połączone zdolności postaci z każdym nowym poziomem. Nowe wyzwania czekają w kolejnych poziomach.
  • Odkrywaj relacje  - Eksploruj połączenie rozgrywki i narracji w przejmującej opowieści o trudach, z jakimi trzeba się zmierzyć.

Gra nowa, w folii

Język: angielski
Gatunek: akcja ,przygoda
Pegi: 16

2021-03-26