• Nowy

Victory at Sea: USS Idaho

2020-04-20
73,16 zł
Ilość
wysyłka 14 dni roboczych

opis produktu:

Victory at Sea: USS Idaho

Victory at Sea to gra bitewna oparta na wydarzeniach z okresu II wojny światowej. W latach 1939-45 ludzie walczyli o supremację na morzach i oceanach całego świata aby odkryć fundamentalną naturę wojen morskich zmieniających się w obliczu szybko rozwijających się technologii. Teraz także Ty możesz rozgrywać historyczne starcia na stole i operować całymi flotami Królewskiej Marynarki Wojennej, Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, Cesarsko-Japońskiej Marynarki Wojennej, niemieckiej Kriegsmarine lub jednostkami któregokolwiek z państwa występujących w grze.

USS Idaho (BB-42) to amerykański pancernik typu New Mexico z okresu II wojny światowej. Był trzecią jednostką serii. Bliźniaczymi okrętami były USS "New Mexico" i USS "Mississippi". Był czwartym okrętem w historii US Navy, który nosił imię stanu Idaho. Stępkę pod USS "Idaho" położono 20 stycznia 1915 w stoczni New York Shipbuilding w Camden stan New Jersey. Wodowanie okrętu miało miejsce 30 czerwca 1917, a oddanie do służby 24 marca 1919.

W pudełku znajdziesz :

  • 1x USS Idaho
  • instrukcję
  • model wykonany z żywicy
  • skala 1:1800

Produkt nowy, w folii, renomowanej firmy Warlord Games.

Modele są wykonane z plastiku lub metalu wymagają samodzielnego złożenia i pomalowania. Pudełko nie zawiera kleju, farbek, pędzelków i widocznych na wizualizacji elementów terenu. Te elementy kupisz oddzielnie.

2020-04-20