• Nowy
  • FINAL FANTASY VII REMAKE (PS4)
  • FINAL FANTASY VII REMAKE (PS4)
  • FINAL FANTASY VII REMAKE (PS4)
  • FINAL FANTASY VII REMAKE (PS4)
  • FINAL FANTASY VII REMAKE (PS4)

Final Fantasy VII Remake Deluxe Edition Ps4

2020-04-10
243,89 zł
Ilość
wysyłka 2-3 dni robocze

opis produktu:

Final Fantasy VII Remake Deluxe Edition Ps4

Świat dostał się we władanie Shinra, podejrzanej korporacji, kontrolującej siłę życiową całej planety, zwanej energią mako. W mieście Midgar, Cloud Strife, członek elitarnej jednostki SOLDIER Shinry, który teraz jest najemnikiem, zaczyna pomagać buntownikom z grupy Avalanche, nie zdając sobie sprawy z epickich konsekwencji, które się z tym wiążą.

Final Fantasy VII Remake to wydana na PlayStation 4 odświeżona wersja jednego z najpopularniejszych jRPG-ów w historii. Projekt opracowała firma Square Enix. Kampania przenosi nas do świata znanego jako Gaia, gdzie przemysłowe technologie łączą się z tradycyjnymi elementami fantasy. Głównym bohaterem jest Cloud Strife – były żołnierz i najemnik.

Gra pozostaje wierna podstawowym założeniom pierwowzoru. Otrzymujemy zatem klasycznego japońskiego RPG-a, w którym zajmujemy się eksplorowaniem lokacji, prowadzeniem rozmów, rozwijaniem statystyk oraz walką. Bitwy rozgrywane są w systemie turowym i dowodzimy podczas nich całą drużyną, której każdy członek posiada unikalne umiejętności.

Największą zmianą w porównaniu z pierwowzorem jest nowa oprawa graficzna. Developerzy porzucili prerenderowane tła i postawili na w pełni trójwymiarowe lokacje. Zrezygnowano również z karykaturalnego wyglądu postaci i zamiast tego wszyscy bohaterowie wyglądają bardziej realistycznie.

Final Fantasy VII Remake Deluxe Edition zawiera :

- Deluxe Edition Package (Game on 2 Discs)
- Hardback Artbook
- Mini-Soundtrack
- Sephiroth Steelbook Case
- Cactuar Summon Materia DLC
- Chocobo Chick Summon Materia DLC

2020-04-10