• Nowy

Warriors Orochi 4 Ultimate Switch

2020-02-14
162,59 zł
Ilość
wysyłka 5 dni roboczych

opis produktu:

Warriors Orochi 4 Ultimate Switch

W najnowszej odsłonie znanej serii KOEI TECMO pojawiają się postacie z serii DYNASTY WARRIORS, SAMURAI WARRIORS oraz starożytni bogowie , którzy łączą się w wyczerpującej walce z hordami wrogów. Akcja rozgrywa się po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części. Po pokonaniu Orochiego bohaterowie wrócili do swoich epok, ale wkrótce spotykają się ponownie. Bohaterowie próbują zażegnać kryzys wywołany przez Zeusa czyli najpotężniejszego z olimpijskich bogów.

Cechy gry:

Nowe postacie do wyboru graczy

  • Linia New Story i Subscenarios - Bitwa się nie skończyła... Dodano nową historię i zakończenie oraz unikalne podscenariusze .
  • Nowy tryb w grze - nowe funkcje, takie jak Infinity Mode i system promocji. Ulepszona rozgrywka pozwala graczom rozwijać swoich bohaterów do granic możliwości!
  • Ultimate in Musou Exhilaration! - Święte Skarby mogą być teraz używane przez inne postacie, dzięki czemu gracze mogą tworzyć unikalne i potężne drużyny.
  • Ulepszone możliwości - część interfejsu użytkownika i ustawienia kontroli zostały ulepszone. Dodano dodatkowe funkcje ułatwiające rozgrywkę.
2020-02-14