• Nowy

Doom 3: VR Edition PS4

65,03 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

opis produktu:

Doom 3: VR Edition PS4

Doom powraca , tym razem w wersji dedykowanej Playstation VR.

Demony z Piekła rodem najechały Marsa poprzez portal międzywymiarowy i zagrażają Ziemi. Walcz z demonicznymi najeźdźcami w klaustrofobicznych korytarzach opuszczonego ośrodka badawczego i zejdź w głębiny samego piekła, aby zamknąć portal i uniemożliwić demonom dostanie się na Ziemię.

Cechy:

  • KOMPLETNE DOŚWIADCZENIE DOOM 3 NA PSVR: DOOM 3: Edycja VR to kompletny pakiet uznanej strzelanki akcji i horroru, przekształcony we wciągające doświadczenie VR, które obejmuje grę DOOM 3 oraz oba rozszerzenia kampanii - Resurrection of Evil i The Lost Mission - i zapewnia ponad 15 godzin trzewnej rozgrywki.
  • WSPARCIE DLA KONTROLERA AIM: Weź potężny arsenał do zabijania demonów we własne ręce dzięki pełnej obsłudze kontrolera AIM. Wykorzystaj precyzję kontrolera AIM, aby oddać perfekcyjny strzał w głowę, z łatwością sprawdzaj zakręty lub strzelaj na oślep z ukrycia, a także unikaj ataków bez zdejmowania palca ze spustu.
  • KLASYCZNE BRONIE, NOWY WYGLĄD I DŹWIĘK: Arsenał DOOM 3: VR Edition wygląda i brzmi lepiej niż kiedykolwiek. Każda broń jest w pełni zrealizowana w wysokiej rozdzielczości, z ulepszonymi teksturami, shaderami i efektami wizualnymi. Aby dopełnić ich nowy wygląd, efekty dźwiękowe każdej broni zostały całkowicie odnowione, aby były głośniejsze i bardziej donośne. Rozrywanie i rozrywanie demonów jeszcze nigdy nie wyglądało i nie czuło się tak dobrze.
  • WITAMY W SKRÓCIE: Wystarczy jedno spojrzenie na zupełnie nowy, montowany na nadgarstku wyświetlacz, by błyskawicznie kontrolować poziom zdrowia, pancerza i baterii latarki, a liczba amunicji jest teraz wyświetlana bezpośrednio na broni.

Gra zawiera :

  • Gra "Doom 3
  • Resurrection of Evil i rozszerzenie The Lost Mission

Gra nowa, w folii.

Język: angielski
Gatunek: akcja, VR 3D
PEGI: 18