• Nowy

Orks: Kill Rig

243,89 zł
Ilość
wysyłka 7-10 dni roboczych

opis produktu:

Orks: Kill Rig

Niewiele dźwięków jest tak przerażających, jak kakofonia wrzasków, łoskotu i tupotu, która zwiastuje przybycie Ork Kill Rig. Te rozpadające się konstrukcje, wypełnione dzikimi Orkami i ciągnięte przez olbrzymie tramplasquig, są ruchomymi platformami śmierci, wyposażonymi w najróżniejsze rodzaje broni. Ze szczytu wieży Wurrtower na tyłach platformy, Wurrboy może obserwować pole bitwy, wystrzeliwując potężne bełty energii psychicznej zarówno w Orków, jak i wrogów. Oprócz tego wzmacniacza psychicznego, na Kill Rigu znajduje się załoga, w tym kierowca, strzelcy i Butcha Boyz, a także ciężka lobba i stikka kannon, które zapewniają maksymalną destrukcję.

Ta chropowata platforma wojenna jest idealnym punktem odniesienia dla każdego Orkowego Waaagh! dzięki wielu potężnym broniom do walki wręcz i dystansowej, które możesz dzięki niej wykorzystać. Jest to także idealny środek transportu dla oddziałów Beast Snagga Boyz oraz doskonałe mobilne stanowisko dowodzenia dla Wurrboya.

W opakowaniu znajdziesz :

  • Wieloczęściowy plastikowy model Citadel do samodzielnego montażu
  • Podstawkę 170mm do miniatury
  • Zestaw idealnie nadaje się do rozpoczęcia budowy nowej kolekcji lub dodania do już posiadanej armii.

Produkt nowy, w folii, renomowanej firmy Games Workshop.

Modele są wykonane z plastiku lub metalu , wymagają samodzielnego złożenia i pomalowania. Pudełko nie zawiera kleju, farbek, pędzelków i widocznych na wizualizacji elementów terenu. Te elementy kupisz u nas oddzielnie.Podobne produkty: