• Nowy

Necrons Monolith

304,87 zł
Ilość
wysyłka 5 dni roboczych

opis produktu:

Necrons Monolith

Monolit to masywna ruchoma forteca używana przez Necronów jako ich główny, planetarny statek szturmowy. Jednostka łączy w sobie właściwości statku transportowego, pancernego niszczyciela i ikony nieśmiertelnej mocy Necrona. Podobnie jak wszystkie konstrukcje Necronów, także ten zbudowany jest z  "żywego i inteligentnego stopu metalu" który zdolny jest naprawiać wszelkie uszkodzenia i ubytki struktury samoistnie. Ponura forma Monolith'a może unosić się nad polem walki dzięki ogromnym silnikom antygrawitacyjnym podczas gdy jego krystaliczny rdzeń pulsuje przerażającą energią, która może być zamieniona w potężne i śmiercionośne promienie błyskawicy Gaussa. We wszechświecie jest niewiele armii które są w stanie przeciwstawić się ogromnej sile ognia Monolitu. Pod jego ostrzałem żywi żołnierze są redukowani do swoich atomów składowych podczas gdy czołgi, wozy pancerne i sprzęt ciężki pękają i eksplodują po zetknięciu z jego mocą.

W opakowaniu znajdziesz :

  • Wieloczęściowy plastikowy model Citadel do samodzielnego montażu
  • Opcjonalne uzbrojenie : 4 x Death Rays lub 4 x Gauss Flux Arcs Includes oraz 2 x Eternity Gate - jedną standardową i jedną z częściowo materializujących się Wojowników Necrona.
  • Zestaw idealnie nadaje się do rozpoczęcia budowy nowej kolekcji lub dodania do już posiadanej armii.

Produkt nowy, w folii, renomowanej firmy Games Workshop.

Modele są wykonane z plastiku lub metalu , wymagają samodzielnego złożenia i pomalowania. Pudełko nie zawiera kleju, farbek, pędzelków i widocznych na wizualizacji elementów terenu. Te elementy kupisz u nas oddzielnie.

0000013603

Podobne produkty: