• SENSOR KINECT X360+DANCE CENTRAL ZESTAW
SENSOR KINECT X360+DANCE CENTRAL ZESTAW

SENSOR KINECT X360+DANCE CENTRAL ZESTAW

81,29 zł
Ilość

opis produktu:

SENSOR KINECT X360+DANCE CENTRAL ZESTAW

SENSOR KINECT

W pełni sprawny, używany sensor ruchu (kamerka) Kinect do konsoli Xbox 360.

gwarancja 12 miesięcy

Kinect to urządzenie przeznaczone do konsoli Xbox 360, pozwalające na sterowanie grami przy wykorzystaniu własnego ciała (skacząc, biegnąc w miejscu, kopiąc, rzucając, łapiąc, etc).

Zostało wyposażone w specjalny czujnik, w skład którego wchodzi kamera, mikrofon oraz przestrzenny sensor ruchu oraz procesor. Dzięki temu możliwe jest odczytywanie ruchów gracza znajdującego się przed telewizorem i przenoszenie ich na ekran w czasie rzeczywistym. Oprócz tego w trakcie rozgrywki można wydawać rozmaite komendy (w kilku dostępnych językach) – w ten sposób następujące interakcja z postaciami widocznymi na ekranie.

Z kontrolera można skorzystać już przy logowaniu się do Xboksa 360, a także w trakcie przeglądania jej zasobów - nic nie staje na przeszkodzie temu, by uruchomić grę korzystając z komendy głosu. Dlatego też na potrzeby Kinecta została przygotowana odświeżona wersja dashboarda (interfejsu konsoli).

Plus dodatkowo gra DANCE CENTRAL.

Gra jest używana, w dobrym stanie.
Wykorzystuje kontroler Kinect i wymaga go do działania.

Wersja językowa:
angielska
Gatunek: gra muzyczna / familijna
Wiek: 12+

Dance Central to nowa propozycja firmy Harmonix znanej z serii Guitar Hero oraz DJ Hero.

Ta gra taneczna została przygotowana wyłącznie z myślą o konsoli Xbox 360 i wykorzystuje sensor Kinect, pozwalający na sterowanie grą za pomocą własnego ciała. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że musimy stanąć przed telewizorem i wykonywać odpowiednie ruchy taneczne we właściwych momentach. Przed przystąpieniem do właściwej zabawy możemy zapoznać się z samouczkiem.

Autorzy Dance Central oddali do dyspozycji graczy 90 układów tanecznych, 600 figur oraz niezwykle bogatą bibliotekę utworów, w skład której wchodzą piosenki będące przedstawicielami takich gatunków muzycznych, jak pop, R&B czy hip hop (Lady Gaga, No Doubt, Gwen Stefani, Bell Biv Devoe, Beastie Boys, Lipps Inc oraz M.I.A.).