• Sensor Kinect X360 Racing Pack
Sensor Kinect X360 Racing Pack

Sensor Kinect X360 Racing Pack

161,79 zł
Ilość
wysyłka 2-3 dni robocze

opis produktu:

Sensor Kinect X360 Racing Pack

W pełni sprawny, używany sensor ruchu (kamerka) Kinect do konsoli Xbox 360.

gwarancja 12 miesięcy

Kinect to urządzenie przeznaczone do konsoli Xbox 360, pozwalające na sterowanie grami przy wykorzystaniu własnego ciała (skacząc, biegnąc w miejscu, kopiąc, rzucając, łapiąc, etc).

Zostało wyposażone w specjalny czujnik, w skład którego wchodzi kamera, mikrofon oraz przestrzenny sensor ruchu oraz procesor. Dzięki temu możliwe jest odczytywanie ruchów gracza znajdującego się przed telewizorem i przenoszenie ich na ekran w czasie rzeczywistym. Oprócz tego w trakcie rozgrywki można wydawać rozmaite komendy (w kilku dostępnych językach) – w ten sposób następujące interakcja z postaciami widocznymi na ekranie.

Z kontrolera można skorzystać już przy logowaniu się do Xboksa 360, a także w trakcie przeglądania jej zasobów - nic nie staje na przeszkodzie temu, by uruchomić grę korzystając z komendy głosu. Dlatego też na potrzeby Kinecta została przygotowana odświeżona wersja dashboarda (interfejsu konsoli).

plus dodatkowo GRY  Need For Speed Most Wanted (X360) , Need For Speed Rivals (X360), Forza Motorsport 4(X360)

Gry używane. Gry wykorzystują kontroler ruchu Kinect.

Wersja językowa: angielska
Gatunek: wyścigi
Kategoria wiekowa: 3+/7+

Need for Speed to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cieszących się olbrzymią popularnością marek w portfolio koncernu Electronic Arts. Cykl rozwijany jest równolegle w kilku kierunkach, trafiając odpowiednio w gusta miłośników symulacji , widowiskowej jazdy czy rywalizacji z żywymi przeciwnikami .

Forza Motorsport 4 to już czwarta część ekskluzywnych wyścigów dla konsoli Xbox 360.
Gra została rozbudowana o nowe tory i samochody, a ponadto rozwinięciu uległy również wszelkie funkcje społecznościowe. Nowością jest możliwość korzystania z kontrolera ruchowego Kinect, zarówno w czasie jazdy, jak i w menu.

Uwaga : Zestaw nie posiada zasilacza który jest niezbędny do współpracy ze starszymi modelami  XBox 360 Fat (Core, Arcade, Premium, Elite). Jeśli posiadasz któryś z tych modeli należy dokupić zasilacz w naszym sklepie.