• Sensor Kinect X360+Forza Motorsport 4
Sensor Kinect X360+Forza Motorsport 4

Sensor Kinect X360+Forza Motorsport 4

69,10 zł
Ilość
wysyłka 2-3 dni robocze

opis produktu:

Sensor Kinect X360+Forza Motorsport 4

W pełni sprawny, używany sensor ruchu (kamerka) Kinect do konsoli Xbox 360.

gwarancja 12 miesięcy

Kinect to urządzenie przeznaczone do konsoli Xbox 360, pozwalające na sterowanie grami przy wykorzystaniu własnego ciała (skacząc, biegnąc w miejscu, kopiąc, rzucając, łapiąc, etc).

Zostało wyposażone w specjalny czujnik, w skład którego wchodzi kamera, mikrofon oraz przestrzenny sensor ruchu oraz procesor. Dzięki temu możliwe jest odczytywanie ruchów gracza znajdującego się przed telewizorem i przenoszenie ich na ekran w czasie rzeczywistym. Oprócz tego w trakcie rozgrywki można wydawać rozmaite komendy (w kilku dostępnych językach) – w ten sposób następujące interakcja z postaciami widocznymi na ekranie.

Z kontrolera można skorzystać już przy logowaniu się do Xboksa 360, a także w trakcie przeglądania jej zasobów - nic nie staje na przeszkodzie temu, by uruchomić grę korzystając z komendy głosu. Dlatego też na potrzeby Kinecta została przygotowana odświeżona wersja dashboarda (interfejsu konsoli).

plus dodatkowo GRA  Forza Motorsport 4 (X360)

Gra używana. Gra wykorzystuje kontroler ruchu Kinect.

Wersja językowa: angielska
Gatunek: wyścigi
Kategoria wiekowa: 3+

Forza Motorsport 4 to już czwarta część ekskluzywnych wyścigów dla konsoli Xbox 360.
Gra została rozbudowana o nowe tory i samochody, a ponadto rozwinięciu uległy również wszelkie funkcje społecznościowe. Nowością jest możliwość korzystania z kontrolera ruchowego Kinect, zarówno w czasie jazdy, jak i w menu.

Uwaga : Zestaw nie posiada zasilacza który jest niezbędny do współpracy ze starszymi modelami  XBox 360 Fat (Core, Arcade, Premium, Elite). Jeśli posiadasz któryś z tych modeli należy dokupić zasilacz w naszym sklepie.