Konsola Xbox Series X 1TB SSD

2020-11-10
2 073,17 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


opis produktu:

Konsola Xbox Series X 1TB SSD

Najszybszy i najpotężniejszy system na świecie !

Zaprojektowana na nowo od podstaw

Wkraczamy w nową generację konsol do gier, a innowacje sprzętowe i programowe zastosowane w Xbox Series X stwarzają niesamowite możliwości dla przyszłości cyfrowej rozrywki.

Zaprojektowana z myślą o szybkości i wydajności

Architektura Xbox Velocity daje kompletnie nowe możliwości w zakresie szybkości i wydajności dzięki przełomowemu połączeniu urządzeń sprzętowych, takich jak dedykowany dysk SSD o pojemności 1TB i procesor, a także głębokiej integracji oprogramowania, umożliwiające budowanie bogatszych i bardziej dynamicznych, żywych światów, jakich dotąd jeszcze nie znano.

Dłuższa rozgrywka, skrócony czas oczekiwania

Moc obliczeniowa Xbox Series X umożliwi graczom dłuższe cieszenie się rozgrywką i skrócenie czasu oczekiwania.
Quick Resume - nowa funkcja wykorzystująca możliwości techniczne innowacyjnej architektury Xbox Velocity Architecture zaimplementowanej w Xbox Series X, umożliwia graczom płynne przełączanie się pomiędzy różnymi grami i wznowienie rozgrywki w wybranym miejscu.

Najbardziej wydajna konsola w historii

Xbox Series X to najmocniejsza z naszych dotychczasowych konsol, napędzana przez specjalnie zaprojektowany procesor korzystający z najnowszych architektur Zen 2 i RDNA 2 firmy AMD. Nowy system wbudowany w układ (System On a Chip - SOC) stworzono od podstaw z myślą o prędkości i wydajności, zapewniając moc obliczeniową 12 teraflopów i kompatybilność z czterema generacjami gier.

Niespotykana dotąd jakość grafiki

Trzy kanały przepływu powietrza równomiernie rozprowadzają temperaturę generowaną przez zaawansowane podzespoły wewnętrzne, dzięki czemu konsola pracuje cicho i się nie nagrzewa.Innowacyjna architektura równoległego chłodzenia zapewnia niezwykłą jakość rozgrywki dzięki niespotykanej jakości grafiki i wydajności.

Wiatrak cichy niczym szept

Niezwykle cichy wiatrak stanowi element architektury równoległego chłodzenia konsoli, chłodząc komponenty Xbox Series X bez zakłócania rozgrywki.

Więcej pamięci bez kompromisów

Karta rozszerzająca pamięć Xbox Series X Storage Expansion Card zapewnia dodatkową pamięć masową do gier, zapewniając jednocześnie maksymalną prędkość i wydajność, działając analogicznie do dedykowanego dysku SSD. Kartę o pojemności 1TB wprowadza się bezpośrednio do tylnej części konsoli za pomocą dedykowanego portu.

Jeszcze lepsza wydajność gier

Rewolucyjna architektura Xbox Velocity zapewnia zwiększoną wydajność, szybkość wczytywania gier, stałą liczbę klatek na sekundę, wyższą rozdzielczość i poprawę jakości tysięcy gier z Xbox One, Xbox 360 oraz Xbox uruchamianych na Xbox Series X.

Zoptymalizowane dla Xbox Series X

Gry zbudowane przy użyciu zestawu deweloperskiego Xbox Series X zostały zaprojektowane tak, aby wykorzystać unikalne możliwości konsoli Xbox Series X. Cechuje je niezrównany czas wczytywania, efekty wizualne, szybkość reakcji i do 120 klatek na sekundę.

Najważniejsze cechy konsoli :

 • 12 Teraflopów – taka będzie moc obliczeniowa konsoli Microsoftu, co czyni ją najmocniejszą konsolą (PS5 oferować będzie moc 10,28 TF). Dla porównania Xbox One X dysponował mocą 6 TF, a podstawowy Xbox One S 1,4 TF. Wzrost jest zatem imponujący!
 • procesor AMD Zen 2 – ośmiordzeniowy układ z obsługą 16 wątków o częstotliwości taktowania 3,8 GHz (zmienna częstotliwość)
 • karta graficzna AMD RDNA2 – specjalny wariant Radeon Navi wyposażony w 52 jednostki obliczeniowe o taktowaniu 1,825 GHz
 • pamięć RAM – 16 GB GDDR6
 • przepustowość pamięci – 10 GB przy 560 GB/s, 6 GB przy 336 GB/s
 • dysk SSD 1 TB – producent zapowiada nową generację dysków SSD, która przełoży się na większy komfort użytkowania konsoli, np. zdecydowanie krótsze czasy ładowania czy instalacji gier bądź aplikacji
 • możliwość rozbudowy – dodatkowa karta pamięci 1 TB (o identycznych parametrach jak wbudowany dysk) oraz obsługa zewnętrznych dysków HDD
 • napęd optyczny 4K UHD Blu-ray – nie mogło zabraknąć także wysokiej klasy napędu do odtwarzania filmów w najwyższej jakości
 • 4K i 60 – 120 fps – bardzo duża wydajność nowej konsoli ma pozwolić na obsługę wysokiej rozdzielczości 8K. Standardem mają stać się gry w 4K i 60 klatkach na sekundę, ale mniej wymagające tytuły mogą działać nawet w 120 kl./s.
 • synchronizacja obrazu – w konsoli wykorzystany zostanie standard VRR, który pozwala zsynchronizować częstotliwość odświeżania telewizora z liczbą klatek generowanych przez konsolę. Oznacza to bardziej płynną animację oraz brak efektu rwania obrazu (na pecetach stosuje się takie rozwiązanie w technologiach G-Sync i FreeSync)
 • ray-tracing – sprzętowe wsparcie dla coraz częściej stosowanej w grach technologii przełoży się na realistyczne odwzorowanie oświetlenia oraz lepiej wyglądające animacje świateł i cieni. Obecnie jest to rozwiązanie dostępne na wydajnych komputerach z kartami graficznymi Nvidia.
 • wymiary konsoli – 301 x 151 x 151 mm
 • waga – 4,45 kg

Microsft
0000013455
2020-11-10

Podobne produkty: