Konsola Xbox Series X

Wybierz konsolę MICROSOFT Xbox Series X lub S i akcesoria do nich

 

Nowe konsole Xbox Series X i S oraz towarzyszące im gadżety:

         Konsole Xbox Series X oraz Series S

         Mocno odświeżony kontroler Xbox One

         Adapter zestawu słuchawkowego stereo Xbox

         Chatpad do Microsoft Xbox Series X i S

         Zestaw akumulatorów Xbox Play & Charge

 

Wiemy, że niecierpliwie czekałeś na nową konsolę od Microsoft. Teraz masz możliwość jej zamówienia i poczucia na własnej skórze, czym jest idealne połączenie urządzenia i stworzonego na nie oprogramowania. Dzięki idealnej optymalizacji powstał zestaw, który jest obecnie najpotężniejszą konsolą na rynku. Niezrównany czas wczytywania, doskonałe efekty wizualne, niesamowita szybkość reakcji oraz obsługa do 120 klatek na sekundę. To jest właśnie to, na co czekałeś i co czeka Cię po rozpakowaniu swojego nowiutkiego sprzętu. Zapraszamy Cię do składania zamówienia na konsolę i towarzyszące jej akcesoria… zanim inni Cię ubiegną!

 

Nowe konsole do gier Xbox Series X i Series S

 

Series X to najszybszy i najpotężniejszy system na świecie. Zaprojektowano go z myślą o wydajności, a co za tym idzie - szybkości. Xbox Velocity stanowi nowatorskie połączenie sprzętu oraz doskonale zespolonego z nim systemu. W skład układów zaliczymy procesor i dedykowany dysk SSD nowej generacji o pojemności aż jednego TB. Ta nowa maszyna bez trudu wygeneruje dynamiczne, tętniące życiem wirtualne światy. Nie jest to zatem jedynie odświeżony stary design, ale urządzenie zaprojektowane całkowicie od zera. Pokazuje ono, że cyfrowa rozrywka daleka jest od kresu swoich możliwości, a producenci co chwilę przesuwają granice tego, co w danej chwili wydawało się niemożliwe. Jeśli lubisz płynnie przełączać się pomiędzy różnymi grami, z pewnością ucieszy Cię nowa opcja. Nazywa się ona  Quick Resume i korzysta z architektury Xbox Velocity Architecture. W każdej chwili możesz wrócić do gry dokładnie w tym miejscu, w którym chcesz.

 

Jeśli zaś lubisz walki pomiędzy miłośnikami Xbox a Playstation, z pewnością ucieszy Cie jedna z informacji o najnowszych konsolach. Xbox Series X będzie miał moc obliczeniową 12 Teraflopów, podczas gdy PlayStation 5 zaoferuje swoim użytkownikom „jedynie” 10,28 Teraflopów. Co jednak, jeśli będziesz chciał kiedyś rozbudować swoje nowe cudo? Nic prostszego! Jeśli za mało będzie Ci pamięci, bez trudu rozszerzysz ją o dodatkową kartę o pojemności 1 TB lub zewnętrzny dysk HDD. Porozmawiajmy jeszcze o jakości grafiki. Jeśli interesują Cię parametry techniczne, z łatwością znajdziesz je na stronie konsoli. Dzięki standardowi VRR automatycznie zsynchronizujesz odświeżanie telewizora z ilością klatek generowanych przez sprzęt od Microsoft. Da Ci to bardzo płynne animacje i brak efektu rwania obrazu. Urządzenie zapewnia również bardzo realistycznie wyglądające oświetlenie – będziesz się dzięki niemu cieszył efektowną prezentacją animacji świateł i cieni. Konsola jest też wyposażona w wysokiej jakości napęd optyczny 4K UHD Blu-ray, dzięki któremu można na niej oglądać filmy.

 

Kontroler do Xbox Series X oraz S

 

Microsoft znacznie odświeżył istniejący już w rodzinie Xbox kontroler gier. Będzie on standardowo dostarczany w zestawie z najnowszą konsolą. Jak doskonale wiemy, tu również będziemy mieli do czynienia ze sprzętem bezprzewodowym. Gadżet uczyniono znacznie bardziej ergonomicznym – inżynierowie chcieli, by pasował on również do mniejszych dłoni. Okazało się bowiem, że jeśli jest nim w stanie posługiwać się również ośmioletnie dziecko, narzędzie mogą użytkować wszyscy zainteresowani nim gracze. Wcześniej niestety było tak, że młodsze dzieci nie były w stanie sprawnie posługiwać się tym gadżetem. Uchwyty będą zatem mocniej rzeźbione, a przyciski mniejsze i bardziej zaokrąglone.

 

W projekcie pozostawiono wszystkie klawisze znane z poprzednich wersji. Dodano jednak jeden nowy - „Udostępnij”. Jeśli lubisz chwalić się nagraniami z rozgrywki, teraz będziesz miał taką możliwość. Dostępna będzie zarówno opcja wykonania zrzutu ekranu, jak i wykonania dłuższego nagrania. Później będziesz mógł je udostępnić na Facebooku lub w innych mediach społecznościowych, albo na Xboxie. Jeśli będziesz zaś chciał skorzystać z tego nowiutkiego gadżetu na starszej wersji Xbox One… nie ma problemu! Będzie on wstecznie kompatybilny. Podobnie zresztą będzie w drugą stronę – starsze kontrolery będą działały na najnowszym sprzęcie.

 

Akcesoria do nowej konsoli Xbox Series X i S

 

Żaden porządny sprzęt nie może obyć się bez akcesoriów, które wzbogacą jego pracę o nowe możliwości. Czy tak jest również w przypadku najnowszej maszyny od Microsoft? Oczywiście! Mamy tu zatem między innymi adapter zestawu słuchawkowego stereo. Kolejnym dodatkiem jest chatpad. Ten załącznik do klawiatury podobny jest do zestawu komunikatora Xbox 360. Ponad to z akcesoriów do nowego urządzenia do gier warto wymienić zestaw Play & Charge. Stanowi on oficjalny zestaw akumulatorów do kontrolerów Xbox. Jeśli jednak nie będziesz zainteresowany tą opcją, możesz korzystać z dwóch baterii AA. Firma uznała bowiem, że skoro jedna połowa użytkowników jest zwolennikami baterii, druga zaś akumulatorów, to i należy pozostawić możliwość wyboru opcji zasilania kontrolera.

Konsola Xbox Series X

Subcategories

Aktywne filtry