KONSOLA XBOX ONE S 1TB

795,93 zł
Ilość
Wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych.

opis produktu:

Konsola MICROSOFT Xbox ONE S 1TB40% mniejsza.
2 TB pojemności dysku.
Zasilacz wewnętrzny.

Graj w najlepsze gry, także klasyczne tytuły z Xbox 360, na konsoli mniejszej o 40%. Ale niech wielkość Cię nie zmyli – dzięki zasilaczowi wewnętrznemu i dyskowi o pojemności nawet 2 TB Xbox One S to najbardziej zaawansowana konsola Xbox w historii.

High Dynamic Range

Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze, bardziej wyraziste kolory w grach takich jak Gears of War 4 i Forza Horizon 3. Uzyskiwany dzięki niej wyższy wskaźnik kontrastu między jasnymi i ciemnymi barwami sprawia, że gry zyskują wizualną głębię.

4K Ultra HD

Rozdzielczość 4K Ultra HD czterokrotnie przewyższa standardowe HD, dzięki czemu obraz jest niezwykle wyraźny i realistyczny. Odtwarzaj treści w 4K w usługach Netflix i Amazon Instant Video i oglądaj filmy w jakości Ultra HD Blu-rayTM z niezwykłym poziomem realizmu dzięki technologii High Dynamic Range.

IR Blaster

Skonfiguruj konsolę Xbox One S, aby za jej pomocą włączać inne urządzenia, np. telewizor, odbiornik audio/wideo czy odbiornik telewizji naziemnej i satelitarnej. Niezależnie od tego, czy grasz w grę, czy też oglądasz film, wbudowane urządzenie IR Blaster pozwoli Ci szybko zaangażować się w akcję bez konieczności szukania pilota.

Kontroler bezprzewodowy Xbox

Poczuj większą wygodę podczas gry dzięki kontrolerowi bezprzewodowemu Xbox o nowym, bardziej opływowym kształcie. Skorzystaj z dwukrotnie większego bezprzewodowego zasięgu i zachowaj kontrolę dzięki fakturze uchwytów, a dzięki technologii Bluetooth® graj w swoje ulubione gry na komputerze, tablecie i telefonie z systemem Windows 10.

Rodzaj konsoli XboxONE S
Kolor Biały
Załączone wyposażenie Gamepad
Gwarancja 24 miesiące
DANE TECHNICZNE
Procesor 1750
Układ graficzny AMD Radeon, silnik 1.24 TFLOPS
Procesor 8-rdzeniowy procesor x86-64 AMD Jaguar , Pamieć RAM: 8GB DDR3
Rodzaj czytnika Blu-Ray 6xCAV, DVD 8xCAV
Zasilanie 230-240 V 50/60 Hz
Rodzaj odtwarzanych płyt BD , DVD
Sposób zapisu stanów gier Dysk twardy
Dysk twardy 1 TB
Zastosowane technologie HDMI , Wi-Fi , USB 3.0 , Wi-Fi Direct , Bluetooth , Real Vision , Real Motion , Real Voice
Inne IR Blaster , Dostęp do Xbox Live , Skype , Możliwość sterowania smartfonem lub tabletem , Przeglądarka internetowa Internet Explorer , Wewnętrzny zasilacz , Możliwość pracy w pionie i poziomie , 40% mniejsza , High Dynamic Range , 4K Ultra HD , Kontroler z gniazdem 3.5 mm do zestawu słuchawkowego
FUNKCJE
Odtwarzanie filmów na DVD Tak
Podłączenie do internetu Przez wbudowaną bezprzewodową kartę sieciową , Przez wbudowaną kartę sieciową
ZŁĄCZA:
USB 2 x USB 3.0
Podłączenie do telewizora Przewód komponentowy AV , Przewód HDMI
Wejścia / Wyjścia Ethernet , AUX , 2 x HDMI , Wyjście optyczne audio S/PDIF
0000006873
5 Przedmioty