• KONSOLA XBOX ONE X 1TB
  • KONSOLA XBOX ONE X 1TB
  • KONSOLA XBOX ONE X 1TB
  • KONSOLA XBOX ONE X 1TB
  • KONSOLA XBOX ONE X 1TB
  • KONSOLA XBOX ONE X 1TB
KONSOLA XBOX ONE X 1TB

KONSOLA XBOX ONE X 1TB

1 608,94 zł
Ilość
Wysyłka w ciągu 3-5 dni.

opis produktu:

Xbox One X

Poczuj o 40% większą moc niż na jakiejkolwiek innej konsoli.

6 teraflopów graficznej mocy obliczeniowej to gwarancja wciągającej rozgrywki. Wejdź do światów stworzonych z myślą o realistycznej rozgrywce w jakości 4K, gdzie akcja toczy się w rozdzielczości obrazu 2160p. Ciesz się doskonałą jakością grafiki takich elementów jak światło, cień czy odbicie, dzięki dynamicznym trybom obrazu HDR i szerokiej gamie kolorów. Poznaj niespotykaną dotąd jakość dźwięku, która przeniesie Cię w centrum przestrzennego systemu audio. Przesyłaj i nagrywaj klipy uchwycone w trakcie rozgrywki w jakości 4K i oszałamiająco szybkich 60 kl./s.

Największe hity wyglądają jeszcze lepiej.

Na Xbox One X wszystkie gry wyglądają i działają jeszcze lepiej. Wybrane tytuły zostały ulepszone dla Xbox One X, aby jak najlepiej wykorzystać moc najpotężniejszej konsoli na świecie.

Odtwarzacz Blu-ray 4K i funkcja strumieniowego przesyłania filmów w jakości 4K.

Oglądaj filmy na Blu-ray™ w olśniewającej jakości 4K Ultra HD. Wyświetlaj filmy 4K z Netflix i wielu innych aplikacji VOD.1 Zarówno w trakcie gry, oglądania czy przesyłania strumieniowego, Xbox One X gwarantuje doskonałą grafikę dzięki technologii HDR.8 Zobacz swój telewizor w nowym świetle — na Xbox One X gry wyglądają świetnie nawet na ekranie 1080p.


Fabrycznie nowa konsola XBOX ONE X!

Zestaw zawiera:

  • Konsolę Xbox ONE X 1TB
  • kontroler bezprzewodowy
  • Kabel HDMI
  • Zasilacz i kabel zasilający
  • Instrukcję obsługi


Konsola MICROSOFT XboxONE X 1TB


Graj w najlepsze gry, także klasyczne tytuły z Xbox 360, na konsoli potężniejszej o 40% - Xbox One X to najbardziej zaawansowana konsola Xbox w historii.

High Dynamic Range

Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze, bardziej wyraziste kolory w grach takich jak Gears of War 4 i Forza Horizon 3. Uzyskiwany dzięki niej wyższy wskaźnik kontrastu między jasnymi i ciemnymi barwami sprawia, że gry zyskują wizualną głębię.

4K Ultra HD

Rozdzielczość 4K Ultra HD czterokrotnie przewyższa standardowe HD, dzięki czemu obraz jest niezwykle wyraźny i realistyczny. Odtwarzaj treści w 4K w usługach Netflix i Amazon Instant Video i oglądaj filmy w jakości Ultra HD Blu-rayTM z niezwykłym poziomem realizmu dzięki technologii High Dynamic Range.


Kontroler bezprzewodowy Xbox

Poczuj większą wygodę podczas gry dzięki kontrolerowi bezprzewodowemu Xbox o nowym, bardziej opływowym kształcie. Skorzystaj z dwukrotnie większego bezprzewodowego zasięgu i zachowaj kontrolę dzięki fakturze uchwytów, a dzięki technologii Bluetooth® graj w swoje ulubione gry na komputerze, tablecie i telefonie z systemem Windows 10.
 

6 teraflopów

Poczuj moc 6 teraflopów procesora graficznego i ciesz się jeszcze lepszą wydajnością gier.

326 GB/s Dzięki przepustowości pamięci 326 GB/s zobaczysz każdą klatkę.

12 GB GDDR5 12 GB pamięci GDDR5 układu graficznego zapewni doskonałą wydajność.

Rozgrywka w realnej jakości 4K Zatrać się w świecie gry w jakości 4K, w którym akcja toczy się w rozdzielczości 2160p.

Doskonała szczegółowość Dzięki technologiom HDR i Wide Colour Gamut możesz cieszyć się niesamowitą szczegółowością grafiki w obszarach oświetlonych, zacienionych i zawierających refleksy świetlne.

Najwyższej jakości dźwięk Doświadczaj najwyższej jakości dźwięku, który sprawi, że poczujesz się niczym w centrum toczącej się akcji.

Strumieniowanie w jakości 4K Strumieniuj i nagrywaj klipy z gier w jakości 4K z szybkością 60 kl./s.

Konsola Xbox One zapewnia nieograniczoną kompatybilność Gry Ciesz się wspaniałą rozgrywką, płynną grafiką i szybkim wczytywaniem na konsoli Xbox One X.

Akcesoria Konsola Xbox One X obsługuje kontrolery, kierownice, piloty, a nawet przewody. Społeczność Teraz Twoi znajomi, kluby, pliki zapisu i osiągnięcia w Xbox Live są dostępne w jednym miejscu — Twojej nowej konsoli.

Telewizja Zamień dotychczasową jakość obrazu na nową w rozdzielczości 1080p dzięki konsoli Xbox One X.

Graj ze znajomymi ze społeczności w najbardziej zaawansowanej sieci dla graczy Społeczność

Wyszukaj znajomych, przeciwników i członków swojego zespołu w globalnej społeczności graczy.

Niezawodność Dedykowane serwery Xbox Live zapewniają maksymalną wydajność, stabilność, prędkość i niezawodność.