PLAYSTATION 4 PRO 1TB

1 243,09 zł
Ilość
Wysyłka w ciągu 5-7 dni roboczych.

opis produktu:

Produkt nowy, Fabrycznie zapakowany.


Konsola PlayStation 4 PRO
to wspaniała rozrywka i genialne efekty, które zaspokoją potrzeby każdego gracza. Jakość obrazu, duża ilość opcji korzystania z samej konsoli sprawi, że nie będziesz mógł oderwać się od gry. To nowoczesny produkt najwyższej jakości, z największą, dostępną na rynku pojemnością, który musi zagościć w Twoim domu.

Niesamowita rozrywka!
Konsolę charakteryzuje fenomenalna grafika HDR, pozwalająca na rejestrowanie wysokiej dynamiki ludzkiego oka. Dbałość o szczegóły, ostrość, płynność oraz szybkość obrazu umożliwia czerpanie niewiarygodnych wrażeń z gry. Można powiedzieć że Twoja gra ożyje na ekranie!

Gra na nowym poziomie
Posiadacze telewizorów z technologią 4K będą zachwyceni możliwościami, jakie daje im konsola PS4 PRO A Chassis. Gry dostarczają niezwykłą precyzję obrazu – wszystko dzięki jakości 4K, gwarantującej wyrazistość wszystkich szczegółów, nawet tych najmniejszych. Rozgrywanie meczu na konsoli będzie wyglądało na rozgrywkę w prawdziwym świecie. Programy, filmy i teledyski możesz teraz przesyłać strumieniowo z wielu aplikacji, które niebawem będą dostępne, a także z serwisów YouTube czy też Netflix. Jakość przesyłanych treści zostanie automatycznie poprawiona, by uzyskać możliwie jak najlepszą.

Dodatkowe funkcje
Konsola posiada 3 porty USB w wersji Super Speed, porty HDMI oraz Bluetooth. Możesz połączyć się z Internetem dzięki Wi-Fi i bezproblemowo korzystać ze swojego łącza. Szybkość działania zapewni 8-rdzeniowy procesor i 8 GB pamięci RAM.

Dla wszystkich
Każdy znajdzie coś dla siebie. Bariery wiekowe nie mają znaczenia, PS 4 Pro sprawdzi się zarówno w grach przeznaczonych dla dorosłych, jak i tych dla dzieci. Możesz grać samodzielnie i w grupie. Użytkownicy z pewnością będą zachwyceni możliwościami, jakie zapewni im realistycznie wyglądający wirtualny świat w Twoim domu. PS 4 Pro A Chassis to gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich.

Zestaw zawiera:

  • Konsolę PS4 Pro 1TB (nowy model CUH-7216B)
  • Kontroler Dualshock 4 v2
  • Kabel HDMI
  • Kabel zasilający
  • Słuchawkę

Na kartonie może znajdować się logo z gry.Menu w języku polskim.