• FORZA HORIZON 3 PL + HOT WHEEL S DLC (XONE) KOD
  • FORZA HORIZON 3 PL + HOT WHEEL S DLC (XONE) KOD
  • FORZA HORIZON 3 PL + HOT WHEEL S DLC (XONE) KOD
  • FORZA HORIZON 3 PL + HOT WHEEL S DLC (XONE) KOD
  • FORZA HORIZON 3 PL + HOT WHEEL S DLC (XONE) KOD
FORZA HORIZON 3 PL + HOT WHEEL S DLC (XONE) KOD

FORZA HORIZON 3 PL + HOT WHEELS DLC (XONE) KOD

121,14 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


opis produktu:

FORZA HORIZON 3 PL+HOT WHEELS DLC KOD XONE&WINDOWS 10 PC KOD


PEGI: 3+
Język: Polski (napisy) 
Gatunek: Wyścigi

ODKRYWAJ AUSTRALIĘ, NAJWIĘKSZE UNIWERSUM W SERII
Przejeżdżaj przez rozległe pustynie i skaliste kaniony Outbacku po bujne, dzikie lasy deszczowe i piaszczyste plaże oraz lśniące drapacze chmur australijskiego Złotego Wybrzeża.

WYBIERAJ SPOŚRÓD PONAD 350 NAJWSPANIALSZYCH SAMOCHODÓW ŚWIATA
Każdy pojazd jest odtworzony ze poziomem szczegółowości ForzaVista™, wliczając w to pełną prezentację kabiny, działające światła i wycieraczki, oraz nowe rodzaje pojazdów dostarczając zupełnie nowych doświadczeń nie widzianych nigdy wcześniej w serii Forza. 

DOŚWIADCZ ZUPEŁNIE NOWEJ EMOCJONUJĄCEJ ROZGRYWKI
Skoki w niebezpiecznych miejscach, Konwoje, i Strefy Driftu to tylko niektóre spośród ekscytujących nowych wyzwań dla kierowców które czekają na ciebie. Bądź gwiazdą w wydarzeniach z serii Emocjonujących Pokazów, które zmuszą ciebie i twój samochód do rywalizacji przeciwko flocie motorówek, a nawet ogromnego zeppelina!

ZATRUDNIAJ I ZWALNIAJ ZNAJOMYCH
Ty jesteś szefem. Zatrudniaj Drivatary twoich znajomych, aby pomogli ci w zdobyciu fanów i rozwinięciu twojego festiwalu, oraz twórz z nimi konwoje, by odkrywać świat, nawet jeśli nie są oni online. Jeśli nie zdobywają dla ciebie fanów, zwolnij ich! 

DOSTOSUJ WSZYSTKO
System Horizon Blueprint daje ci możliwość modyfikowania każdego aspektu wydarzeń wyścigowych, mistrzostw, oraz wyzwań z Listy – oraz natychmiastowo wyzywać twoich znajomych do rywalizacji w twojej własnej grze. Wybierz swoją postać kierowcy, stwórz własne schematy malowania i tablice rejestracyjne, dodawaj nowe elementy karoserii – a nawet wybierz dźwięk klaksonu. 

JEDŹ W RYTM ULUBIONEJ MUZYKI
Wybieraj spośród ośmiu różnych stacji radiowych, lub twórz własne stacje z własnej kolekcji muzyki.

ZACZNIJ SIECIOWĄ PRZYGODĘ WYŚCIGOWĄ
Sieciowy tryb współpracy dla 4 graczy pozwala tobie i twoim znajomym wspólnie doświadczyć różnorodności, rywalizacji i nagród w kampanii Horizon po raz pierwszy w historii.

SKORZYSTAJ Z DOMU AUKCYJNEGO
Odnajduj rzadkie samochody i niesamowite dzieła sztuki stworzone przez najbardziej utalentowanych artystów Społeczności Forza.

+ DLC HOT WHEELS

W dodatek Hot Wheels do gry Forza Horizon można zacząć grać po osiągnięciu pewnych postępów w podstawowej grze. Musisz ukończyć wystarczającą liczbę wyścigów pokazowych i pokazówek, aby zbudować swoje drugie miasteczko festiwalowe. Po osiągnięciu tych celów, dodatek zostanie odblokowany i będzie dostępny na mapie. Dodatek Hot Wheels do gry Forza Horizon 3 to najlepszy plac zabaw dla samochodów! Mieści się on na szeregu wysp u wybrzeży Australii i urzeczywistnia wszystkie fantazje związane z Hot Wheels - pętle, korkociągi, platformy przyspieszające, zakręty z mocnymi przechyleniami, half-pipe'y, szalone skoki, a nawet mechaniczne dinozaury! Ścigaj się dziesięcioma nowymi samochodami, w tym takimi ikonami Hot Wheels jak Twin Mill i Boneshaker. Twórz własne zawody Hot Wheels, wymieniając elementy torów do trików i rzucając wyzwanie swoim znajomym. Ponadto czekają na ciebie nowy zapomniany wóz do odkrycia, nowe osiągnięcia Xbox Live, nowe listy życzeń, rywale, nowe areny wieloosobowe i wiele innych atrakcji. Dodatek można zakupić osobno lub jako cześć przepustki rozszerzającej Forza Horizon 3.

Istnieje możliwośc otrzymania FORZA HORIZON 3 PL+HOT WHEELS drogą elektroniczną, kod wysyłamy po otrzymaniu wpłaty

0000007770