RYSE: SON OF ROME (XONE)

64,23 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


opis produktu:

Gra nowa, w folii

„Technicznie imponująca” - Engadget
„Gra Ryse przekonała mnie do Xbox One” - Gaming Trend

W Ryse: Son of Rome gracz zostaje przeniesiony do starożytnego Rzymu, gdzie walczy jako żołnierz przeciwko hordom wrogów. Firma deweloperska Crytek jest znana z przesuwania granic prezentacji graficznej, a w przypadku Ryse udało im się stworzyć jedną z najlepiej wyglądających gier w historii.


Nowej generacji rozgrywka o kinowej jakości
Dzięki możliwościom konsoli Xbox One Ryse: Son of Rome prezentuje konflikt w Cesarstwie Rzymskim w niespotykany dotąd sposób — od północnych rubieży Brytanii po Koloseum i samo serce Rzymu. Zmiany wydajności pozwalają na interakcje z wiarygodnymi i realistycznymi postaciami, których twarze są niesamowicie szczegółowo animowane i wyrażają emocje w naturalny sposób.

Przykuwająca uwagę historia zemsty Rzymian
Ryse: Son of Rome przedstawia historię młodego rzymskiego żołnierza — Mariusa Titusa — który jest świadkiem morderstwa, jakiego na jego rodzinie dopuszczają się barbarzyńcy. Szukając zemsty, podróżuje z rzymską armią do Brytanii, gdzie pokazuje w walce fenomenalne umiejętności i szybko awansuje. Gdy Marius prowadzi swoją armię przeciwko hordom barbarzyńców, jego cele stają się jasne i odkrywa, że musi wrócić do Rzymu, aby się zemścić.          
         
Brutalna walka
Ryse: Son of Rome to intensywne, brutalnie realistyczne walki, bitwy o wielkiej skali i zapierająca dech w piersi grafika, które wyznaczają standardy nowoczesnych gier akcji. Uczestnicz w bezwzględnej historii starożytnego Rzymu, walcząc wręcz z barbarzyńcami, wykorzystując do ataku zarówno miecz, jak i tarczę, parując, blokując i wykonując brutalne egzekucje.

Korzystaj z Xbox Smartglass

  • SmartGlass umożliwia prowadzenie rozgrywek na zgodnych urządzeniach przenośnych i tabletach dzięki funkcjom, takim jak:
  • Łącze bezpośrednie. Uruchom Ryse: Son of Rome przy użyciu aplikacji SmartGlass, aby przejść bezpośrednio do kampanii
  • Zależna od kontekstu pomoc i wskazówki dotyczące osiągnięć. Podpowiedzi dotyczące osiągnięć i gry są synchronizowane z lokalizacją i sytuacją gracza
  • Zarządzanie postaciami. Zarządzaj sprzętem, postaciami i uaktualnieniami bezpośrednio w aplikacji SmartGlass.Wersja językowa: angielska
Gatunek: gra akcji
Kategoria wiekowa: 18+

0000006708