• Nowy

Sword & Sorcery: Samyria gra planszowa

48,77 zł
Ilość
wysyłka 2-3 dni robocze

opis produktu:

Sword & Sorcery: Samyria gra planszowa

Dodaj nową, potężną postać do swojej kampanii Sword & Sorcery!

SAMYRIA

W największej potrzebie pojawiają się niezwykli śmiałkowie, by walczyć przeciwko siłom Ciemności… a jednym z nich jest Samyria, córa samej Ziemi, przyjaciółka niedźwiedzi i zmiennoskóra. Samyrią można grać jako Druidką lub Szamanką.

Druidka

Jako Druidka Samyria stanowi żywe połączenie z Ziemią i wszystkimi zamieszkującymi ją zwierzętami i roślinami. Potra kontrolować siły natury na wiele sposobów: wzywać spod ziemi chwytające wszystko korzenie, sprowadzać trujące rośliny, a przede wszystkim przedzierzgać się w gigantycznego niedźwiedzia grizzly! Kiedy Samyria jest w formie niedźwiedzia, wszystkie jej zyczne cechy zostają zwiększone, podczas gdy bohaterka tymczasowo zrzuca okowy ludzkiego umysłu i zapomina o wyszkoleniu, całkowicie oddając się zwierzęcej furii…

Szamanka

Jako Szamanka Samyria potra wzywać i rozmawiać ze wszystkimi duchami natury. Dzięki empatycznej więzi z Zaświatami umie tworzyć duchowe totemy, zmieniając warunki na polu bitwy na korzyść bohaterów i zwiększając swoje moce w obecności innych duchowych istot! Duch natury kroczy obok Samyrii w postaci ogromnego niedźwiedzia grizzly zwanego Bjorn, zaś kobieta potra rozkazywać temu cennemu i walecznemu sprzymierzeńcowi!

To nie jest samodzielny produkt. Do rozgrywki wymagana jest gra podstawowa Sword & Sorcery: Nieśmiertelne dusze.

Podobne produkty: