• Nowy

Sword & Sorcery: Kroghan gra planszowa

43,08 zł
Ilość
wysyłka 2-3 dni robocze

opis produktu:

Sword & Sorcery: Kroghan gra planszowa

Dodaj nową, potężną postać do swojej kampanii Sword & Sorcery!

Świat Sword & Sorcery® zawsze potrzebuje nowych bohaterów! Dzięki temu zestawowi bohatera masz teraz możliwość wprowadzenia nowej, potężnej postaci do swojej kampanii.

KROGHAN

Pośród mroźnych szczytów Ziem Północnych powstaje potężny bohater, aby zmiażdżyć siły zła.

Kroghan był najbardziej zażartym wojownikiem swego klanu, aż pewnego brzemiennego w skutki dnia, będąc na zwiadzie, natra ł na jaskinię, którą zamieszkiwał stary szaman. Nikt nie wie, co tam zaszło, lecz Kroghan powrócił z jaskini mając na głowie hełm zwieńczony koroną z kości. W tym zwrotnym punkcie jego życia ujawniły się różne ścieżki przeznaczenia… Surowy klimat Ziem Północnych rodzi zahartowanych wojowników, zdolnych do wielkich wyczynów. Kroghanem można grać jako Barbarzyńcą lub Watażką.

Barbarzyńca

Jako Barba rzyńca Kroghan wkrótce okazał się czempionem potężniejszym niż ktokolwiek przed nim, co pozwoliło mu zgromadzić większość klanu pod swym przywództwem i poprowadzić swój lud w kolejnych bitwach przeciwko najbardziej niebezpiecznym stworom ciemności. Jego chwalebna śmierć w heroicznym starciu ze śnieżnym trollem wciąż stanowi przykład największej odwagi, wspominany w opowieściach z północy.

Watażka

Jako Watażka Kroghan stał się bezwzględny i całkowicie pozbawiony skrupułów. Potężniejszy niż jakikolwiek wojownik przed nim, zmienił się w przerażającego czempiona krwawej rzezi. Poprzez brutalność i mord podporządkował sobie większość klanu. Jego pamiętna śmierć w heroicznej bitwie ze śnieżnym trollem wciąż przewija się w opowieściach z północy, lecz imię Kroghana powtarzane jest wokół ognisk z największym strachem…

To nie jest samodzielny produkt. Do rozgrywki wymagana jest gra podstawowa Sword & Sorcery: Nieśmiertelne dusze.

Podobne produkty: