Super Mario 3D All Stars Switch

2020-09-18
186,98 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

opis produktu:

Super Mario 3D All Stars Switch

Zagraj w trzy największe przygody Mario tym razem znajdziesz wszystko w jednym pakiecie!

Zagraj w trzy klasyczne gry w domu lub w podróży - wszystko w jednym pakiecie na konsolę Nintendo Switch™! Skocz do obrazów w Super Mario 64™, posprzątaj wyspę w Super Mario Sunshine™,  podróżuj  z planety na planetę w Super Mario Galaxy™.

  • Posłuchaj łącznie 175 kultowych melodii z wszystkich trzech gier! Nieważne, czy chcesz wstać i zatańczyć, czy też odpocząć na chwilę - ta kolekcja ma muzykę dopasowaną do Twojego nastroju!
  • Odkryj na nowo trzy najbardziej kultowe przygody Mario, dostępne w jednym pakiecie w wersji dla systemu Nintendo Switch™. Przeżyj pierwszy wcielenie się Mario w platformówkę 3D w grę Super Mario 64™, pierwotnie wydaną w 1996 roku. Skoki na ścianie, backflip, a nawet latanie w trakcie odkrywania świata i zbierania Power Stars aby uratować Princess Peach!
  • Zanurz się w słońcu w grze Super Mario Sunshine™, pierwotnie wydanym w 2002 roku. Będziesz musiał zebrać Shine Sprites i oczyścić malowniczą Isle Delfino z zanieczyszczeń - po prostu uważaj na Bowser Jr.
  • Zmierz się z grawitacją podczas odkrywania przestrzeni kosmicznej w grze Super Mario Galaxy™, pierwotnie wydanej w 2007 roku! Pomóż Rosalinie odbudować jej statek, zbierając Power Stars i uratuj Princess Peach.
  • Delikatnie potrząśnij kontrolerem Joy-Con™, aby uaktywnić zdolność wirowania Mario lub przekaż kontroler przyjacielowi, aby uzyskać dodatkową pomoc w trybie Co-Star.
  • Nawet kiedy nie grasz, możesz cieszyć się dźwiękami, z których te światy (i galaktyki!) są tak znane. Dzięki trzem grom, nowoczesnym aktualizacjom i trybowi muzyczno-grającemu, kolekcja jest wypełniona zabawą zarówno dla nowych graczy, jak i dla mistrzów platformówek 3D.
  • Super Mario 3D All-Stars będzie dostępny w limitowanej edycji detalicznej która jest dostępna przez ograniczony czas do końca marca 2021 roku lub wyczerpania zapasów.

Gra nowa, w folii.

Język: angielski
Gatunek: akcja , platformówka 3D
PEGI: 7

Nintendo
0000013380
2020-09-18

Podobne produkty: