• PC - WORLD OF WARCRAFT - BATTLE FOR AZEROTH
PC - WORLD OF WARCRAFT - BATTLE FOR AZEROTH

PC - WORLD OF WARCRAFT - BATTLE FOR AZEROTH

2018-08-14
153,66 zł
Ilość

opis produktu:

       Najbardziej wyczekiwana premiera tego lata będzie miała miejsce 14 sierpnia. 

      Po  której stronie staniesz, gdy zmierzą się ze sobą Horda i Sojusz? Siódme rozszerzenie do gry World of Warcraft wprowadza wiele nowych wyzwań, którym gracze będą musieli stawić czoła!       World of Warcraft rozwija się nieprzerwanie od 2004 roku, przyciągając do swojego uniwersum codziennie miliony graczy. Także w Polsce ogromna rzesza miłośników tego tytułu czeka na siódme, bardzo rozbudowane, rozszerzenie. Amerykańskie studio Blizzard Entertainment nie zawiedzie także największych fanów serii, przygotowując specjalną, bardzo bogatą, edycję kolekcjonerską, która z pewnością  będzie cennym eksponatem w kolekcji każdego gracza World of Warcraft.       Co czeka nas w dodatku Battle for Azeroth?

  • Stwórz swojego bohatera: Stwórz własnego, wyjątkowego bohatera wybierając spośród trzynastu ras i dziesięciu klas postaci, a następnie zyskaj niesamowitą moc walcząc ze złem i zdobądź najwspanialsze nagrody w całej krainie.
  • Zawieraj potężne sojusze: Graj w pojedynkę lub połącz siły z resztą bohaterów i przemierzaj rozległe, poorane wojennymi bliznami krajobrazy ogarniętego pożogą świata.
  • Wykonuj niezwykłe zadania: Czekają na ciebie tysiące zadań, a ich liczba stale rośnie. Zmierz się z IllidanemZdrajcą, rozbij nieumarłe armie Króla Licza. Te i wiele innych przygód czekają.
  • Wkrocz do nieustannie zmieniającego się świata Azeroth: Gra World of Warcraft jest stale wzbogacana o nowe, fantastyczne przygody, bajeczne krainy oraz groźnych przeciwników. Jeśli chcesz na chwilę odpocząć od wojennej zawieruchy, możesz zasiąść przy biesiadnym stole podczas jednego z organizowanych sezonowo jarmarków i festiwali.
  • Stań do walki z innymi graczami: Przechyl szalę zwycięstwa w wojnie między Hordą a Przymierzem – frakcjami, które zmagają się o władzę nad całym Azeroth. Okryj swe imię chwałą w boju – od aren, poprzez pola bitew, aż do rozległych stref PvPi potyczek w otwartym świecie – wszędzie walczyć możesz o sławę bohatera!
  • Walcz aż do 100 poziomu: Wespnij się na nowe szczyty potęgi i odkryj tajemnice Nefrytowego Lasu, oprzyj się wrzącym wyziewom Gorgrondui dotrzyj do dżungli Tanaan, by zmierzyć się z najwyższym lordem Kazzakiem.

 

                                                     

                                                

0000008922
2018-08-14