Funko POP Superman Blue NYCC/Fall Con. 9 cm DC Comics

65,03 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

opis produktu:

Funko POP Superman Blue NYCC/Fall Con. 9 cm DC Comics

Wysłany na Ziemię z umierającej planety Krypton jako niemowlę, Kal-El został znaleziony przez rolników Marthę i Jonathana Kentów. Wychowany na farmie jako ich syn, Clark gdy dorastał, promieniowanie z żółtego słońca Ziemi dało mu niezwykłe moce, które  przez lata trzymał w ukryciu. Teraz jako dorosły człowiek, wykorzystuje swoje siły do ochrony swojego przybranego świata jako Superman i działa jako dziennikarz reporter w gazecie Daily Planet, gdzie poznał Lois Lane, silną i asertywną kobietę.

Funko - ponieważ każdy z nas jest fanem

Gry, książki, filmy i seriale. Nasze ukochane pozycje pełne są wspaniałych, uwielbianych bohaterów. Dzięki kolekcjonerskim figurkom Funko Pop możemy zawsze mieć ulubione postaci tuż obok siebie!

Kolekcjonerskie figurki Funko Pop

Kolekcjonerskie gadżety przedstawiające bohaterów popkultury to międzynarodowy hit. Urocze ludziki z wielkimi głowami podbiły serca fanów zarówno serialu Gra o Tron, filmów o Harrym Potterze, jak i miłośników Dragon Balla, Fallouta, Fortnite i Warhammera.

Figurki z dużymi głowami

Funko wykonane są z mocnego materiału - winylu, który zapewnia im trwałość i odporność. Estetycznie wykonane pudełko z przezroczystym okienkiem sprawia, że świetnie prezentują się na półkach i biurkach kolekcjonerów.

Podaruj znajomemu geekowi radość albo dołącz do grona kolekcjonerów i rozszerz swoje zbiory o nowych bohaterów stworzonych przez pasjonatów z Funko!

Funko

Podobne produkty: