• LEGO DIMENSIONS FUN PACK BEETLEJUICE
LEGO DIMENSIONS FUN PACK BEETLEJUICE

LEGO DIMENSIONS FUN PACK BEETLEJUICE

2017-11-24
80,49 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

opis produktu:

Zestaw nowy, w fabrycznym opakowaniu.

Kiedy Barbara i Adam Maitland umierają w wypadku samochodowym, budzą się jako duchy, prześladujące ich stary dom, nie mogą go opuścić. Kiedy nowi lokatorzy - Państwo Deetzes i ich nastoletnia córka Lydia kupują posiadłość, Maitlandowie próbują ich przestraszyć, jednak bez większego powodzenia. Ich wysiłki przyciągają Betelgeusa, pełnego wdzięku ducha, którego "pomoc" szybko staje się niebezpieczna dla Maitlandów i niewinnych Deetzes oraz Lydii.

Zestaw zawiera:

  • figurkę Beetlejuice
  • figurkę Saturn's Sandworm


LEGO Dimensions - kolejna gra angielskiego studia Traveller's Tales, znanego ze słynnej serii platformówek LEGO, do której zaliczają się takie tytuły jak: LEGO Batman, LEGO Harry Potter, LEGO The Hobbit, LEGO Indiana Jones, LEGO The Lord of the Rings czy też LEGO Marvel Super Heroes. Jednocześnie jest to pierwsza produkcja tego dewelopera, w której wykorzystano interaktywne figurki LEGO. W ten sposób koncern Warner Bros. Interactive Entertainment, wydawca produkcji, rzucił rękawicę potentatowi na rynku tego typu projektów – firmie Activision i jej serii Skylanders. Inną znaną grą, której integralną częścią są zabawki jest Disney Infinity.

Zabawa w LEGO Dimensions opiera się na podobnych zasadach, co w konkurencyjnych projektach. W związku z tym oprócz samej gry, otrzymujemy także prawdziwe, interaktywne figurki, które przenosimy do wirtualnego świata za pomocą specjalnego portu (Toy Pad) i zbudowanej z klocków bramy. Po wykonaniu tych czynności trafiamy na konkretną planszę, gdzie czeka na nas przygoda, w której wraz z innymi bohaterami będziemy musieli powstrzymać złego lorda Vortecha przed zagładą ludzkości. Produkcja sprzedawna jest w różnych pakietach, powiązanych z konkretnymi markami.

ld beetlejuice opis.jpg

0000007690
2 Przedmioty
2017-11-24