Figurka Fortnite Victory Royale Jules and Ohm Deluxe Pack 15cm F4989

65,03 zł
Ilość

opis produktu:

Figurka Fortnite Victory Royale Jules and Ohm Deluxe Pack 15cm F4989

Przygotuj się! Nadszedł czas, aby zebrać drużynę i odblokować legendarny świat gry Fortnite… w prawdziwym świecie. Seria Victory Royale przenosi figurki Fortnite na wyższy poziom dzięki bardzo ruchomym i szczegółowym projektom opartym na strojach ulubionych postaci fanów z gry wideo Fortnite. Nigdy nie wiesz, kto następny wpadnie do Twojej kolekcji, ale zawsze pamiętaj, aby podziękować kierowcy autobusu.

Jules i Ohm wysiadają z autobusu bojowego i wskakują do serii Victory Royale! 6-calowa figurka Julesa przedstawia strój postaci ze szczegółami na poziomie gry. Dołącz figurki do akcesorium Wrencher, aby wyświetlić poślizg! (Stojak ekspozycyjny sprzedawany oddzielnie w zależności od dostępności.) Zawiera 3 narzędzia do zbierania kluczy, alternatywne skrzydła, maskę spawacza i akcesoria do plecaka Ohma Perch. Ustaw figurkę Julesa w pozycji bojowej lub tańcz emotkę z ponad 20 punktami artykulacji!

Poszukaj innych figurek z serii Fortnite Victory Royale, aby ulepszyć swoją kolekcję! (Każdy sprzedawany osobno. W zależności od dostępności.)

© 2021 Epic Games, Inc. Fortnite i jego logo są znakami towarowymi firmy Epic Games, Inc. w USA (Reg. U.S. Pat. & Tm. Off.) i gdzie indziej.

Zawiera figurki Julesa i Ohma z serii Fortnite Victory Royale, 7 akcesoriów i adapter do stojaka.

Skala figury: 6 cali

Wiek 8 i więcej

OSTRZEŻENIE: Ryzyko zadławienia — małe części. Nie dla dzieci poniżej 3 lat.

Hasbro