• BOLT ACTION 2 ZESTAW STARTOWY BAND OF BROTHERS
BOLT ACTION 2 ZESTAW STARTOWY BAND OF BROTHERS

Band of Brothers Bolt Action WWII Starter Set

227,63 zł
Ilość
Wysyłka w ciągu 5-7 dni roboczych.

opis produktu:

BOLT ACTION 2 ZESTAW STARTOWY BAND OF BROTHERS

Mamy zaszczyt przedstawić nowy starter "Band of Brothers" do systemu Bolt Action!

figurki w nowym zestawie startowym dla armii amerykańskiej są wykonane bardzo szczegółowo i nawet przed pomalowaniem prezentują się świetnie. Osprzęt wojsk jest przedstawiony z historyczną dokładnością, a dynamiczne pozy wojaków przydają dramatyzmu rozgrywce i każdej ekspozycji na jakiej się znajdą.

Oddział amerykańskich żołnierzy sił powietrzno-desantowych zostaje zrzucony głęboko za liniami wroga. Niestety, szczęście nie dopisuje komandosom, gdyż wylądowali niemal na głowach niemieckiemu patrolowi! Ta sytuacja ma tylko jedno rozwiązanie...

Zestaw Band of Brothers zawiera wszystko co jest potrzebne do rozpoczęcia gry. W jego skład wchodzą: 24 modele amerykańskich żołnierzy sił powietrzno-desantowych, 12 modeli niemieckich grenadierów, jeden model Sd.Kfz. 251/10 Ausf D (PaK 36), model zrujnowanej farmy by urozmaicić pole rozgrywki, wzorniki wybuchu i znoszenia pocisku, znaczniki statusów, kości rozkazów, zestaw kości sześciennych, cztery markery, oraz instrukcję rozgrywki.

Produkt nowy, w folii, renomowanej firmy Warlord Games. Modele wykonane zostały z żywicy, metalu i plastiku. Wymagają samodzielnego złożenia i pomalowania.

0000006884