• Nowy

Tekken 7 + Soulcalibur VI Game Pack PS4

77,23 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

opis produktu:

Tekken 7 + Soulcalibur VI Game Pack PS4

Dwie kultowe gry walki od mistrzów Namco teraz w jednym pakiecie !

Tekken 7 - Miłość, zemsta, duma. Każdy z nas ma powód do walki – są nimi wartości, które definiują nas i czynią nas ludźmi, bez względu na nasze słabości bądź atuty. Nie ma złych pobudek, jedynie drogi, które wybieramy.

Doświadcz epickiego finału historii klanu Mishima i odkryj powody, które stały za ich nieustannymi walkami. Oparty na silniku Unreal Engine 4, Tekken 7 zaoferuje oszałamiające, skupiające się na historii walki przedstawione w kinowym stylu. Innowacyjne mechaniki rozgrywki umożliwiają toczenie intensywnych pojedynków, którymi będzie można cieszyć się razem z przyjaciółmi, bądź rywalami.

Cechy gry:

  • Unreal Engine 4 – zasilany przez Unreal Engine 4, Tekken 7 jest najpiękniejszą grą w serii Tekken dzięki niemalże fotorealistycznej grafice i dodatkowym oszałamiającym efektom w trakcie walki.

  • Doświadczenie ciągłej historii – oszałamiające sekwencje filmowe opowiadające fabułę płynnie łączą się z zaciekłymi pojedynkami, odkrywając tym samym historię rodziny Mishima w innowacyjny sposób.

  • Zestaw ponad 30 grywalnych postaci – bogaty zbiór ponad 30 postaci zawierający nowych zawodników z jednym z największych zestawów ciosów w bijatykach, dzięki czemu będzie można poczuć prawdziwą swobodę własnego stylu walki. Znajdź swoje ulubione zabójcze techniki, sztuki walki i kombosy, by wygrywać pojedynki!

  • Gościnny występ postaci ze Street Fightera: Akumy! – Akuma z gry Street Fighter został przeniesiony w trzeci wymiar i dołącza do walki wraz ze wszystkimi swoimi ruchami ze stylu shoto i ognistymi kulami.

  • Nowa mechanika walki i nowe ciosy – klasyczne pojedynki 1vs1 powracają do gry, wraz z nowymi ciosami i mechanikami takimi jak „Rage Arts”, „Power Crushes” i „Rage Drives”, które czynią grę jeszcze bardziej przystępną dla graczy na każdym poziomie zaawansowania. Wygrywanie pojedynków z przyjaciółmi w grze Tekken 7 może być oparte albo na wytrwałym treningu albo czystej zabawie.

  • Ostatni rozdział krwawej historii rodu Mishima – Tekken 7 to ostatni rozdział 20-letniej waśni rodziny Mishima. Odkryj niezwykłe zakończenie konfliktu pomiędzy członkami zwaśnionego klanu Mishima, którzy walczą by wyrównać stare rachunki i przejąć kontrolę nad światowym imperium, stawiając losy świata na ostrzu noża.

Soulcalibur VI to trójwymiarowa bijatyka, w której gracze mają możliwość walki z udziałem szerokiej gamy postaci uzbrojonych w różną broń białą, między innymi miecze, topory, sztylety, młoty, rapiery, szable czy kije. Fabuła gry skupia się na dwóch magicznych, obdarzonych świadomością ostrzy o niezwykłej mocy - przeklętego, demonicznego Soul Edge oraz stworzonego, by przeciwdziałać jego wpływowi, świętego Soulcalibura. Zaś sama gra osadzona jest we wzbogaconym o fantastyczne elementy renesansie (XVI wiek), a bohaterowie pochodzą z przeróżnych części świata - od feudalnej Japonii, przez Chiny, aż po Europę.

Gracze wybierają bohatera (każdy włada inną bronią i posiada charakterystyczną dla siebie listę ciosów) i toczą pojedynki na trójwymiarowych arenach. Poza zwyczajnymi atakami (które można łączyć w śmiercionośne kombinacje) jest możliwość wykonywania specjalnych ciosów i rzutów, parowania ataków przeciwnika, robienia uników oraz wykorzystywania elementów areny – np. ścian czy przepaści – w celu uzyskania przewagi. Gra umożliwia zabawę zarówno samodzielnie, jak i rozbudowanych w trybach wieloosobowych – czy to lokalnie, czy też za pośrednictwem sieci Internet.

Wyjątkowym smaczkiem jest gościnny występ naszej "fantastycznej" dumy narodowej – Geralta z Rivii, Białego Wilka,  który wspólnymi siłami Bandai Namco i studia CD Projekt Red występuje w grze wraz z całym wiedźmińskim arsenałem.

Gra nowa, w folii.

Język: Angielski
Gatunek: Bijatyka
PEGI: 16+