Uncharted Legacy of Thieves Collection PS5

97,55 zł
Ilość
wysyłka 2-3 dni robocze

opis produktu:

Uncharted Legacy of Thieves Collection PS5

Poszukaj swojego dziedzictwa i zostaw po sobie ślad na mapie w UNCHARTED: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei. Poznaj kinową fabułę oraz sekwencje rodem z filmów akcji w kultowej serii stworzonej przez studio Naughty Dog.

Odkryj zapomnianą historię w towarzystwie charyzmatycznych, choć skomplikowanych złodziei, Nathana Drake’a i Chloe Frazer. Wyrusz z nimi w podróż w poszukiwaniu niezwykłych przygód i utraconej wiedzy. W UNCHARTED: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei znajdziesz przygody znane z docenionych przez krytyków tytułów,

UNCHARTED™ 4: Kres Złodzieja i UNCHARTED™: Zaginione Dziedzictwo, w wersji zremasterowanej na konsolę PS5™, z pełną szczegółów, ulepszoną grafiką i liczbą klatek. W UNCHARTED: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei znajdziesz UNCHARTED 4: Kres Złodzieja oraz UNCHARTED: Zaginione Dziedzictwo w wersji zremasterowanej na konsolę PS5™. Wciel się w Nathana Drake’a i Chloe Frazer w ich samodzielnych przygodach, w których będą musieli zmierzyć się ze swoją przeszłością i wykuć własne dziedzictwo.

UNCHARTED 4: Kres Złodzieja

Po kilku latach od ostatniej przygody Nathan Drake, były poszukiwacz skarbów, musi wrócić do świata złodziei. Los wzywa odkrywcę, gdy Sam, jego uznawany wcześniej za zmarłego brat, powraca i prosi Drake’a o pomoc w ratowaniu własnego życia, oferując przygodę, której ten nie może się oprzeć.

  • Gra, która zdobyła ponad 150 nagród za tytuł roku. 
  • Przygoda, podczas której zwiedzisz cały świat, z największymi i najbardziej szczegółowymi środowiskami w serii UNCHARTED.
  • Dzięki płynnemu systemowi walki i pokonywaniu przeszkód z wykorzystaniem liny z hakiem sekwencje rodem z kina akcji stają się jeszcze bardziej dynamiczne i emocjonujące. 

UNCHARTED: Zaginione Dziedzictwo

Chloe Frazer angażuje słynną najemniczkę, Nadine Ross, i wyrusza wraz z nią do Ghatów Zachodnich w Indiach w celu zdobycia starożytnego artefaktu, Złotego Kła Ganeśi, i niedopuszczenia, by dostał się w ręce bezwzględnego watażki. W trakcie swojej najważniejszej jak dotąd wyprawy będzie musiała zmierzyć się z przeszłością i zdecydować, co jest gotowa poświęcić, by osiągnąć swój ambitny cel.

  • Akcja gry osadzona jest w środowisku miejskim, w dżungli i pośród starożytnych ruin na południowo-zachodnim wybrzeżu Półwyspu Indyjskiego.
  • Zaginione Dziedzictwo rozwija cieszącą się uznaniem rozgrywkę serii UNCHARTED, udoskonalając już znaną mechanikę – w tym widowiskową walkę, eksplorację, rozwiązywanie złożonych łamigłówek i nie tylko.

Gra nowa, w folii.

Język: angielski, polski
Gatunek: akcja, przygoda
PEGI: 16

Podobne produkty:

NBA 2K21 Ps5

NBA 2K21 Ps5

Cena 268,28 zł
wysyłka 2-3 dni robocze
Far Cry 6 PS5

Far Cry 6 PS5

Cena 203,24 zł
wysyłka 2-3 dni robocze