• Nowy

Lego Harry Potter Collection Xbox One/Series X

69,10 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

opis produktu:

Lego Harry Potter Collection Xbox One/Series X

LEGO Harry Potter: Lata 1-4 zabierze graczy w podróż pełną magii i przygód w zabawnym i przyjaznym świecie LEGO. Fabuła gry obejmuje wydarzenia z czterech pierwszych tomów serii z Harrym Potterem: Kamień Filozoficzny, Komnata Tajemnic, Więzień Azkabanu oraz Czara Ognia.

Gracze mogą wcielić się w jedną z aż 140 postaci znanych z książkowej serii, w tym Harry'ego Pottera, Rona Weasley'a, Hermionę Granger, Draco Malfoya czy Albusa Dumbledore'a. W magicznym świecie czeka również całe spektrum czarodziejskich zadań takich jak lekcje magii czy4 warzenie eliksirów. Niektórych bohaterów charakteryzują specjalne umiejętności takie jak sprawniejsze latanie na miotle czy mistrzowskie rzucanie zaklęć.

W trakcie przebiegu rozgrywki gracze odkryją na nowo kultowe miejsca z książki takie jak: Hogwart, Ulica Pokątna, Zakazany Las czy Hogsmeade.Poza grą jednoosobową, możliwa jest rozgrywka w trybie kooperacji przez internet lub jako split-screen.

Lego Harry Potter Lata 5-7:

LEGO: Harry Potter Lata 5-7 jest uroczą zręcznościówką, w której głównie walczymy z kolejnymi przeciwnikami, a dostęp do kolejnych pomieszczeń odblokowujemy zmagając się z prostymi zagadkami logicznymi. Kluczowe jest tutaj odpowiednie wykorzystywanie umiejętności każdej z dostępnych postaci. Grę możemy przejść samemu lub w kooperacji z innym graczem.

LEGO: Harry Potter Lata 5-7
przedstawia wydarzenia z piątego, szóstego i siódmego tomu przygód słynnego czarodzieja. W trakcie rozgrywki pokierujemy przede wszystkim tytułowym Harrym Potterem, ale w niektórych etapach przejmiemy kontrolę także nad innymi postaciami – wcielimy się między innymi w najlepszych przyjaciół Harry'ego, czyli Rona Weasleya, Hermionę Granger oraz Hagrida.

LEGO: Harry Potter Lata 5-7 jest grą znacznie bardziej mroczną od poprzedniczki, co jest oczywiście uzasadnione fabularnie. Trzy ostatnie tomy serii książek Joanne K. Rowling skupiają się bowiem głównie na walce z Lordem Voldemortem, a nauka w szkole schodzi na dalszy plan. Tym razem mamy okazję odwiedzić Ulicę Pokątną, Dolinę Godryka, ulicę, Privet Drive, wioskę Hogsmeade oraz Grimmauld Place. Nie mogło oczywiście zabraknąć etapów rozgrywających się na terenie Hogwartu czy w Ministerstwie Magii.

Gra nowa, w folii

Wersja językowa: angielska
Gatunek: akcja
Kategoria wiekowa: 7