Demon’s Souls Ps5

2020-11-19
284,54 zł
Ilość
wysyłka 2-3 dni robocze

opis produktu:

Demon’s Souls Ps5

W Demon's Souls wracasz do ogarniętego mgłą królestwa Boletaria, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś. Tutaj śmierć to nie koniec, a wyzwanie znów wydaje się nie do pokonania...

Demon’s Souls to remake kultowej gry RPG akcji a zarazem jedna z najbardziej wymagających pod względem trudności i wciągających produkcji w historii przemysłu gier video. Bluepoint Games oferuje graczom kompletnie odświeżoną oprawę graficzną oraz ulepszone sterowanie. Trafiasz do mrocznego królestwa Boletaria które zostało opanowane przez złowrogie siły prastarego bóstwa. Odwieczna siła uwięziona w mrokach zostaje uwolniona przez króla Allanta i zaczyna siać spustoszenie w królestwie. Wierne złemu armie demonów pożarły dusze większości ludzi w krainie i jeśli nie zostaną powstrzymane, zrobią to samą z całą resztą świata. Trafiasz do tego mrocznego, pięknego i śmiertelnie niebezpiecznego swiata z misją zabicia upadłego monarchy oraz powstrzymania mrocznego bóstwa.

Cechy gry :

  • Odkryj miejsce gdzie rozpoczęła się podróż - Przeżyj oryginalne, brutalne wyzwanie w kompletnie zremasterowanej produkcji na najwyższym poziomie. Wszystko zostało przedstawione w oszałamiającej jakości wizualnej z ulepszoną wydajnością, grafiką i efektami - oto świat Boletaria jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś.
  • Zostań Zabójcą Demonów - Podróż do północnego królestwa Boletarii - niegdyś zamożnej krainy rycerskiej, teraz nękanej przez demoniczne stworzenia i żarłoczne demony. Poznaj otaczający je świat i rozwikłaj historię Demon’s Souls.
  • Master The Arts of Sorcery and War - Musisz planować każdy swój ruch i do perfekcji opanować taktykę. W tej grze nie ma miejsca na błędy. Pamiętaj jednak że w krainie Bolateria śmierć nie oznacza końca wędrówki.
  • Face The World's Greatest Warriors - Zmierz się w pojedynkach z największymi wojownikami świata Deamon's Souls w morderczej walce PvP online*zintegrowanej z kampanią główną. Możesz także grać wspólnie z przyjaciółmi wzywając swoich sojuszników do pomocy w krucjacie przeciwko hordom demonów.
  • Kompletny remake, przygotowany od podstaw z doskonałą oprawą graficzną i dźwiękową.
  • Niepowtarzalny, mroczny klimat produkcji charakterystyczny dla poprzednich produkcji FromSoftware.

Gra nowa, w folii

Wersja językowa: angielska
Gatunek: RPG akcji
Kategoria wiekowa: 18

0000014258
2020-11-19

Podobne produkty:

NBA 2K21 Ps5

NBA 2K21 Ps5

Cena 268,28 zł
wysyłka 2-3 dni robocze
Far Cry 6 PS5

Far Cry 6 PS5

Cena 203,24 zł
wysyłka 2-3 dni robocze