DISHONORED 2 (PS4)

44,72 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

opis produktu:

Gra nowa, w folii.

Język: Angielski

Gatunek:
Akcja
PEGI :
18+

Dishonored 2 to kontynuacja Dishonored, które ukazało się w 2012 roku. Jest to skradanka z perspektywy pierwszej osoby, której akcja toczy się w steampunkowym świecie. Twórcą gry jest Arkane Studios, zaś wydawcą - Bethesda.
 
Mija 15 lat od wydarzeń przedstawionych w Dishonored. Lord Regent nie żyje, plaga szczurów to już tylko przeszłość. Córka zamordowanej cesarzowej, Emily Kaldwin, musi walczyć o należny jej tron, na którym zasiadł tyran-uzurpator, i pomścić swą matkę. Bohaterka opuszcza Dunwall i udaje się do położonego na wybrzeżu miasta Karnaca, gdzie znajduje się klucz, dzięki któremu odzyska władzę. W realizacji zadania pomaga jej Corvo Attano.
 
W grze wcielamy się na przemian w Corvo i Emily. Oboje mają nadnaturalne zdolności oraz różne rodzaje broni i gadżetów, dzięki którym mogą przemykać obok wrogów, pozostawiając ich przy życiu, pozbywać się przeciwników po cichu w finezyjny sposób, albo po prostu z nimi walczyć w sposób bezpośredni, siejąc chaos i zniszczenie. Styl rozgrywki wpływa na zakończenie misji i na fabułę całej gry. Każdy z bohaterów posiada własne zestawy talentów oraz broni i gadżetów, toteż rozgrywka różni się, w zależności czy sterujemy Corvo, czy Emily.
 
W grze czekają na nas różnorodne zadania, polegające na eliminowaniu przeciwników, zdobywaniu informacji czy szukaniu niezbędnych przedmiotów. Choć gra pozwala wcielić się w dwóch bohaterów, nie oferuje trybu współpracy, lecz wyłącznie tryb przeznaczony dla jednego gracza.

0000006158
2 Przedmioty