• PLAYSTATION 4 KAMERKA V2
PLAYSTATION 4 KAMERKA V2

PLAYSTATION 4 KAMERKA V2

227,63 zł
Ilość

opis produktu:

Integralna dla gogli PlayStation®VR, kamera PlayStation®Camera jest wymagana do korzystania z PlayStation®VR i pomaga ci wkroczyć do urzekających wirtualnych światów. Dzięki podwójnym soczewkom i technologii wyczuwania głębi w 3D, kamera jest zdolna dokładnie śledzić każdy ruch zestawu VR, bezprzewodowego kontrolera DUALSHOCK®4 lub kontrolera ruchowego PlayStation®Move, by zapewnić ci zdumiewające uczucie obecności w wirtualnych światach.

Najnowsza wersja kamerki marki Sony dedykowanej konsoli Sony Playstation 4. Tym razem oferuje jeszcze więcej możliwości. Adaptacyjna podstawka pozwala zginać uchwyt kamerki w taki sposób, że będzie ona zawsze ustawiona idealnie względem Twojego telewizora.

Kręć filmy z Tobą i Twoją rozgrywką i przesyłaj je w czasie rzeczywistym bezpośrednio do serwisów YouTube, Dailymotion czy Twitch.

Możesz też edytować swoje nagrania, uzupełniając je o komentarze, ścieżki dźwiękowe i efekty wizualne w programie SHAREfactory.

Twoja konsola jeszcze nigdy nie była tak bezpieczna. Za pomocą kamerki Playstation V2 zalogujesz się na swoje konto z użyciem technologii rozpoznawania twarzy. Kamerka pozwoli Ci także na większą wygodę i swobodę dzięki możliwości wydawania komend głosowych.


Zestaw zawiera:

  • Kamera Playstation V2 używana

Przedmiot naszej aukcji jest oficjalnym produktem marki Sony

Kamera jest pakowana w szary kartonik wypełniony folia bąbelkową (zdjęcie poglądowe)

0000007108