Airfix 1375 1:35 Austin K2/Y Ambulance

2022-07-15
121,94 zł
Ilość
wysyłka 2-3 dni robocze

opis produktu:

Airfix 1375 1:35 Austin K2/Y Ambulance

Austin K2/Y to brytyjski ciężki ambulans wojskowy, który był używany przez wszystkie służby krajów Wspólnoty Narodów podczas II wojny światowej. Zbudowany przez firmę Austin, bazował na cywilnym lekkim samochodzie ciężarowym Austin K30, różniąc się od niego przede wszystkim tym, że zamiast drzwi kabiny kierowcy miał proste, płócienne zamknięcia.

K2/Y mógł zabrać dziesięciu poszkodowanych na siedząco lub cztery nosze. Tylne nadwozie, znane jako No. 2 Mk I/L, zostało opracowane przez Royal Army Medical Corps i zbudowane przez firmę Mann Egerton. Wymiary wnętrza wynosiły około 2,6 metra długości, 2,0 metra szerokości i 1,7 metra wysokości. W tylnej części pojazdu znajdowało się dwoje dużych drzwi. Z kabiny kierowcy dostęp do rannego był możliwy również przez małe wewnętrzne drzwi z siedzeniem. Zewnętrzna część pojazdu była wykonana głównie z malowanego płótna.

W pudełku znajdziesz :

  • plastikowe części do złożenia modelu
  • instrukcję
  • kalkomanie z oznaczeniami
  • skala 1:35

Produkt nowy, w folii, renomowanej firmy Airfix.

Modele są wykonane z plastiku lub metalu , wymagają samodzielnego złożenia i pomalowania. Pudełko nie zawiera kleju, farbek, pędzelków i widocznych na wizualizacji elementów terenu. Te elementy kupisz oddzielnie w naszym sklepie.

Airfix
2022-07-15

Podobne produkty: