• Wyprzedaż!
  • WARHAMMER AGE OF SIGMAR: SKIRMISH IRONJAWZ WEIRDNOB WARBAND
WARHAMMER AGE OF SIGMAR: SKIRMISH IRONJAWZ WEIRDNOB WARBAND

WARHAMMER AGE OF SIGMAR: SKIRMISH IRONJAWZ WEIRDNOB WARBAND

2017-05-27
137,40 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


opis produktu:

WARHAMMER AGE OF SIGMAR: SKIRMISH IRONJAWZ WEIRDNOB WARBAND

Straszliwe bitwy toczą się na roztrzaskanych resztkach światów w Erze Sigmara. Wielcy generałowie prowadzą swych wojowników do boju, a za nimi podążają potężne i straszliwe bestie, walcząc o zasoby, w imię ideałów, albo po prostu dla zabawy. Nie mniej, nie każda bitwa jest wartą pieśni, lub sagi wspominanej prze minstreli kolejnych epok. Czasem mała grupa elitarnych żołnierzy zrobi więcej niż armia. Działając za liniami wroga, ci harcownicy ryzykują zdrowiem i życiem, zdobywając rzeczy nieosiągalne pełnym natarciem, ku chwale swych dowódców i mrocznych władców.

WARHAMMER AGE OF SIGMAR: SKIRMISH, to zupełnie inny punkt widzenia na znaną i lubianą grę bitewną. Zamiast licznych armii, gracze prowadzą małe jednostki w szybkich i dynamicznych bitwach przeciwko swoim wrogom. Jedna rozgrywka trwa około półgodziny, więc jest idealną alternatywą jeśli nie masz czasu poprowadzić ofensywy od której zadrżą światy.

Do Twojej dyspozycji są małe i wydajne zespoły we wcześniej przygotowanych pakietach.

WARHAMMER AGE OF SIGMAR: SKIRMISH IRONJAWZ WEIRDNOB WARBAND zawiera następujący zestaw niepomalowanych i wymagających złożenia modeli:

5x Brutes

5x 'Ardboyz

1x Weirdknob Shaman

2017-05-27